Pirmadienis

1. Refleksija 5-10 kl. mokiniams "Mano mokymosi tikslai: pasiekimai, problemos, planai" (Klasių vadovės).
2. Mokytojų tarybos posėdis, 12.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Mokslo metų užbaigimo šventė 5-10 kl. mokiniams „Į praėjusius metus pažvelgus“ (Klasių vadovės).
2. Direktorės refleksiniai pokalbiai su mokytojais, 9.00-14.00 val., pagal sudarytą grafiką, direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Trečiadienis

1. Direktorės refleksiniai pokalbiai su mokytojais, 9.00-14.00 val. pagal sudarytą grafiką direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Priešmokyklinukų bei būsimų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimas, 17.00 val., priešmokyklinio ugdymo grupėje ir 52 kab. (D. Jonykienė, D. Baranauskienė).

Ketvirtadienis

1. Mokyklos tarybos posėdis, 10.00 val., nuotoliniu būdu per Zoom programą.

Penktadienis

1. Dešimtokų atsisveikinimo su mokykla šventė, 17.30 val., paradinėje mokyklos pusėje (V.Kuzmauskienė, E. Ramanauskienė, R. Uleckienė).