Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 13.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
2. Mokyklos Metodinės tarybos narių susirinkimas, 14.30 val., nuotoliniu būdu Zoom programoje (R. Alaburdienė, A. Lasatienė)

Antradienis

1. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.00 val. nuotoliniu būdu Zoom programoje (D. Skučienė, V. Abramavičienė)

2. Klasių vadovų metodinės grupės susirinkimas, 14.00 val. nuotoliniu būdu Zoom programoje (D. Skučienė, T. Mačiulienė)

3. Menų, technologijų ir kūno k. mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 16.00 val. nuotoliniu būdu Zoom programoje (D. Skučienė, A. Deltuvienė).

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 11.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).
2. Mokyklos tarybos posėdis, 14.00 val. . nuotoliniu būdu per zoom programą (E. Ramanauskienė, I. Balčiukynienė

Ketvirtadienis

1. Maisto produktų išdavimas 9.00 -12.00 val.
2. Mokytojų susirinkimas, 13.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Penktadienis

1. 1. Maisto produktų išdavimas 9.00 -10.00 val.
2. 10.00 val. maisto produktų išvežiojimas ne Prienų mieste gyvenantiems mokiniams.