Pirmadienis

1. Gamtos, tiksliųjų ir socialinių mokslų mokytojų mettodinės grupęs pasitarimas, 14.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (R. Alaburdienė,A.Lasatienė).
2. „Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje. R. Liutvynskienė skaito „Muzikinė pasaka“.

Antradienis

1. Dailės ir technologijų mokytojos metodininkės R. Uleckienės dalyvavimas dailės brandos egzamino kūrybinių darbų vertinimo komisijos darbe, 9.00 val. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje nuotoliniu būdu per pokalbių ir vaizdo duomenų perdavimo programą BigBlueButton.
2. SUS metodinės grupės susirinkimas, 10 val., Zoom programoje (K.Belenavičienė).
3. .„Vakaro pasakėlės“ 20 val. I. Kuzminskienėskaito„Lietuvių liaudies pasakos“

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 11.00val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).
2. Direktorės susitikimas su 3 kl. tėvų atstovais, 10.00 val., nuotoliniu būdu Zoom programoje (I. Balčiukynienė)
3. „Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje K.Belenavičienė ir Austėja skaito F.Simon „Blogiuką Henrį“.

Ketvirtadienis

1. Maisto produktų išdavimas 9.00 -12.00 val.
2. 3 kl. tėvų sisirinkimas, 9.00 val. nuotoliniu būdu Zoom programoje (I. Balčiukynienė, N. Matuizienė, V. Dubikovienė)
3. Klasės valandėlė 6b kl. „Paauglystei keliami reikalavimai“, 10.00 val., nuotoliniu būdu per zoom programą (E. Bendinskienė, V. Bendinskienė).
4. Klasės valandėlė 10j kl. mokiniams "Karjeros sprendimas. Kas lems, kuriuo keliu pasukti?“, 11.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą“ ( R. Uleckienė, V. Bendinskienė)
5. Pasaulio pažinimo pamokos stebėjimas 4a kl., 11.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (D.Skučienė, D. Baranauskienė)
6. Mokytojų susirinkimas, 13.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
7. .„Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje.U.Alaburdaitė skaito L.Kerol „Alisa stebuklų šalyje“.

Penktadienis

1. Maisto produktų išdavimas 9.00 -10.00 val.
2. 10.00 val. maisto produktų išvežiojimas ne Prienų mieste gyvenantiems mokiniams.
3. „Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje. N.Sirusaitė skaito „Norvegų pasakos“.