Pirmadienis

Antradienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 14.00val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).
2. Klasių vadovų susirinkimas, 17.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė)
3. 7a kl..tėvų susirinkimas, 18.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (D. Žuvaitienė)
4. .„Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje.K.Belenavičienė ir Austėja skaito K.Kubilinsko „Agę melagę“.

Trečiadienis

1. Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje.G.Andriukevičiūtė ir Gabija skaito V.V.Landsbergio „Arklio Dominyko meilė“.

Ketvirtadienis

1. Maisto produktų išdavimas 9.00 -12.00 val.
2. Planšetinių kompiuterių išdavimas mokiniams ir materialinės atsakomybės sutarčių sudarymas, nuo 9.00 val.
3. 7a kl. Valandėlė, 12.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (D. Žuvaitienė)
4. Mokytojų susirinkimas, 13.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
5. Mokytojų apklausos „Mokytojų nuotolinio darbo aspektai" pristatymas.
6. 6b kl. tėvų susirinkimas, 10.00 val. E. Bendinskienė
7. Mokyklos Darbo tarybos susirinkimas, 16.30 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).
8. „Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje. D. Jonykienė skaito K.Kasparavičiaus „Baltasis dramblys“.

Penktadienis

1. Maisto produktų išdavimas 9.00 -10.00 val.
2. Planšetinių kompiuterių išdavimas mokiniams ir materialinės atsakomybės sutarčių sudarymas, nuo 9. 00 val.
3. Maisto produktų išvežiojimas ne Prienų mieste gyvenantiems mokiniams.
4. „Vakaro pasakėlės“ 20 val. Zoom programoje. I. Kuzminskienė ir Gabija skaito V.Petkevičiaus „Kodėlčių“.