Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 15 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
3. 1 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 2 kab. (V. Abramavičienė, V. Bendinskienė).
4. Mokinių tarybos susirinkimas, 12 val. , 76 kab. (I. Balčiukynienė, D. Skučienė, K. Kravčenko).
5. 5-8 kl. mokinių parodos-konkurso "Išauginki mane kaip meilės žemyną" (Just. Marcinskevičius) atidarymas, 13 val., aktų salėje (V. Kurtovienė, A. Deltuvienė).

Antradienis

1. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas 11.30 val., 2 kab. (D. Skučienė, V. Abramavičienė).

Trečiadienis

1. Klasių fotografavimas pagal sudarytą grafiką.
2. Filmo "Mes" peržiūra 17 val., 10pm klasėje (K. Kravčenko).
3. Direktorės metiniai pokalbiai su A, B, C lygio darbuotojais, 9.30-14.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Ketvirtadienis

1. Klasių fotografavimas pagal sudarytą grafiką.
2. VŠĮ "Sveikatai palankus" vykdomo projekto "Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumo mažinimo srityje" antrojo užsiėmimo veiklos 2 kl., 3a kl. mokiniams, 9 val., 6 ir 52 kab. (D. Skučienė, D. Baranauskienė, D. Moisejevienė).
3. Direktorės metiniai pokalbiai su A, B, C lygio darbuotojais, 9.30-13.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Penktadienis

1. Rajoninė fizikos olimpiada, 9 val., 76, 77, 78, 81 kab. (D. Skučienė, Z. Ferevičienė).