Pirmadienis

1. Mokinių krosas Paprienės mikrorajono gatvėmis, skirtas mokyklos gimtadieniui paminėti, 9.30 val. nuo mokyklos (K. Kravčenko).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Netradicinio ugdymo diena 5-10 kl. mokiniams „Būrelių mugė“, 8.00 – 11. 30 val. (Menų ir technologijų mokytojai)
2. Skaitymo akcija „Lietuva skaito“, 11.00 val. pradinių klasių korpusų fojė (D. Skučienė, V. Miknevičienė, pradinių klasių mokytojos).
3. Socialinių mokslų, gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 11.45 val. , 77 kab. (A. Lasatienė, R. Alaburdienė)

Trečiadienis

1. Šventė „Jie garsina mūsų mokyklą“, skirta mokyklos 101 gimtadieniui paminėti, 12. 00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Kravčenko).
2. SUS 1-4 l klasių mokinių išvyka į sporto šventę su FK Kauno „Stumbras“ futbolininkais (G. Andriukevičiūtė)

Ketvirtadienis

1. Užsiėmimai, skirti „Šukuosenų konkursui“:
- Alytaus profesinio rengimo centro atstovų mokyklos pristatymas 9-10 kl. mokiniams, 10.45 val., aktų salėje (V. Bendinskienė, V. Kuzmauskienė),
- 11.30 – 12.45 val. meistrai daro šukuosenas mokiniams , choreografijos klasėje,
- 12.00-12.45 val. norintys dalyvauti konkurse mokiniai darosi šukuosenas klasėse,
- Baigiamasis renginys aktų salėje, 13.00 val. (meistrai pristato savo šukuosenas, pasirodo konkurse dalyvaujantys mokiniai, jų kūrybą vertina komisija, apdovanojimai).

Penktadienis

1. Rajoninis mokinių konkursas „Aš galiu“, 10.00 val, aktų salėje (I. Balčiukynienė, K. belenavičienė)