Pirmadienis

1. Metinis direktorės pokalbis su pavaduotoja D. Skučiene, 9.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Metinis direktorės pokalbis su pavaduotoja K. Belenavičiene, 9.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
4. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje ((I. Balčiukynienė).
5. Renginys, skirtas lietuvių k. puoselėjimui „Prienų krašto kūrėjų dainuojamoji poezija“ 14.00 val., aktų salėje (D. Skučienė, L. Sarnickienė, V. Kurtovienė).
6. Rajoninio mokinių informacinių technologijų konkurso „Kuriu papuošalą“ darbų vertinimas, 14.00 val. 53 kab. (R. Alaburdienė).
7. Metinis direktorės pokalbis su pavaduotoja R. Alaburdiene, 15.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Antradienis

1. Muzikinė pasaka pradinių klasių mokiniams „Šokoladinis katinėlis ir automobilis“, 10.00 val., aktų salėje (D. Skučienė)

Trečiadienis

Ketvirtadienis