Pirmadienis

1. Netradicinio ugdymo diena 6b, 7b, 8b ir 9j klasėse. Mokytojai pildo temą „Spalvų pasaulis“.
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
4. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų“ Audimas ir daina-tautos estetinis ir vidinis pasaulis“ (V. Abramavičienė)
5. 7b ir 8b kl. mokinių išvyka į Kauną. Pamoka netradicinėje aplinkoje. Filmo „Tarp pilkų debesų“ peržiūra, 9.95 val. (V. Pikčilingienė, T. Mačiulienė).

Antradienis

1. Paskaita mokytojams „Pedagogo socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas“ ( 10 žmonių), 10.45 val. aktų salėje ( I. Balčiukynienė, ŠPT)
2. Paskaita mokytojams „Pedagogo socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas“ ( 10 žmonių), 13.45 val. , aktų salėje ( I. Balčiukynienė, ŠPT)
3. Netradicinio ugdymo diena priešmokyklinės grupės ir 1-4 kl. mokiniams „Krenta gelsvas lapas“, 8.00 val. aktų salėje (Pradinių klasių mokytojos).

Trečiadienis

1. Klasės valandėlės 5-8 klasių mokiniams „Paauglystės galimybės ir kylantys klausimai“ nuo 9.50 – 13.45 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė, ŠPT).
2. Paskaita mokytojams „Kaip bendrauti ir mokyti paauglį“ (20 žmonių), 14.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, ŠPT).
3. 5-8 klasių mokinių tėvų susirinkimas „Tėvų namų darbai, kai vaikas mokosi mokykloje“, 17.30 val. aktų salėje ((I. Balčiukynienė, ŠPT).

Ketvirtadienis

1. Aplinkos ministerijos vykdoma akcija „Misija nulis“ 9-10 kl. mokiniams, 12.00 val., aktų salėje (D.Skučienė ir gamtosauginis komitetas)

Penktadienis

1. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.30 val. (V. Abramavičienė)