Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka į Kauno Botanikos sodą (V. Abramavičienė)

Antradienis

1. Mokytojai dėstantys 6b, 7b, 8b ir 9j klasėse pamokas veda tema „ Rūšiuoju atliekas – saugau gamtą

Trečiadienis

1. Saugaus eismo pamokėlė 1-2 kl. mokiniams, 9.00 val. (D. Skučienė, I. Raškevičienė)
2. Magijos teatro Di Arči pasirodymas, 12.00 val., aktų salėje (D. Skučienė)
3. 3. Mokyklos tarybos posėdis, 11.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė, E. Ramanauskienė)
4. Integruota anglų k., pasaulio pažinimo ir dailės pamoka 4 kl. mokiniams „Aš Lietuvos pilietis“ , (R. Markovskaja, V. Abramavičienė).

Ketvirtadienis

1. Klasių vadovų metodinės grupės pasitarimas, 13.50 val., 35 kab. (D. Skučienė, T. Mačiulienė)
2. Mokymosi stilių tyrimas 4 kl. (V. Abramavičienė, V. Bendinskienė)

Penktadienis