Pirmadienis

1. Direkcinis pasitarimas 13.50 val. direktorės kab. (I. Balčiukynienė)
2. Seminaras „Veido bruožų psichologijos įtaka sėkmingai komunikacijai ir mokinių pažinimui, ugdymo proceso kaitai“ 10.00 val. mokyklos aktų salėje (I. Balčiukynienė, V. Bendinskienė)
3. Kalbų ir doros mokytojų metodinės grupės susirinkimas 9.00 val. 35 kab. (T. Mačiulienė, V. Kuzmauskienė)

Antradienis

1. Seminaras „Informacinių technologijų taikymas ugdymo procese. Kompiuterinės mokomosios programos“ 9.00 val. 53 kab. (R. Alaburdienė, I. Balčiukynienė)
2. Respublikinės parodos – konkurso „Žiemos improvizacija. Baltas žiemos rūbas“ vertinimo komisijos darbas 11.00 val. (I. Balčiukynienė, A. Deltuvienė)

Trečiadienis

1. Specialiojo ugdymo skyriaus pedagoginių darbuotojų metodinės grupės susirinkimas 10.00 val. (K. Belenavičienė, V. Petrulionienė)

Ketvirtadienis

1. Gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas 9.00 val. 76 kab. (K. Kravčenko)

Penktadienis