Pirmadienis

1. Direkcinis pasitarimas 13.50 val. direktorės kab. (I. Balčiukynienė)
2. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė)

Antradienis

1. 3 klasės mokinių edukacinė išvyką „Pasaulio gyvūnai“ į Kauną (V. Abramavičienė)
2. 8.45 val. 10, 10PM klasės mokinių profesinio veiklinimo išvyką į Kauną (V. Bendinskienė)
3. 8 klasės chemijos pamoka „Ekstrahavimas kitaip“ 8.00 val. netradicinėje aplinkoje (J. Jurkevičienė)

Trečiadienis

1. Renginys „Padėkos diena“ 15.00 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė)

Ketvirtadienis

Penktadienis

1. Netradicinio ugdymo diena priešm.ug.gr. 1-4 klasių mokiniams „Kalėdinės eglutės šventė“ 12.00 val. priešm. ug. gr. ir 1-4 klasių mokinių vykimas į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą žiūrėti miuziklą
„Z karta“ (D. Kriščiūnienė)
2. 11.30 val. aktų salėje 5-10 klasių mokiniams interaktyvi, edukacinė pramoginio turinio šauniausios Eros ciklo programa (K. Kravčenko, R. Uleckienė)
3. 17.30 val. priešmokyklinės ugdymo grupės kalėdinė vakaronė (D. Jonykienė)
4. Specialiojo ugdymo skyriaus netradicinio ugdymo diena „Kai namuose pakvimpa Kalėdom...“. Miuziklas „Z karta“