Pirmadienis

1. Projekto „Geras mokymas pažadina mokymąsi“ darbo grupės susirinkimas 9.30 val. 55 kab. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
2. „Erazmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projekto „Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating!“ darbo grupės susirinkimas 10.00 val. 55 kab. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
3. SUS metodinės grupės susirinkimas 11 val. (K. Belenavičienė).
4. Konsultacija Lentvario pradinės mokyklos pedagogams "Ugdymo planavimas siekiant asmeninės mokinio pažangos" 11 val. Aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė).

Antradienis

1. Mokyklos darbo tarybos rinkimų komisijos susirinkimas 10.00 val. 36 kab. (K. Belenavičienė)

Trečiadienis

Ketvirtadienis