1. Kas labiausiai įstrigo atmintyje per 12 metų? Kokie prisiminimai liko neišdildomi?

• "Per 12 metų labiausiai atmintyje įstrigo supratingi mokytojai,  nuoširdūs ir geri santykiai." (Ramutė)
  • "Atmintyje įstrigo pedagogų rūpestis, geranoriškumas, puiki atmosfera, nuostabūs bendraklasiai." (Mantas)
  • "Per šiuos 12 metų atmintyje įstrigo daug įvairiausių įvykių. Niekada nepamiršiu pirmos dienos mokykloje, pirmosios mokytojos. Taip pat penktosios klasės pradžia buvo įsimintina, nes ėjome į skirtingus kabinetus ir buvo daug naujų mokytojų. Žinoma, 12 klasės prisiminimai yra stipriausi : 100-dienio repeticijos, kurių dėka visi labiau pradėjome bendrauti ir tapome artimesni, pats šimtadienis, o dabar ir paskutinio skambučio šventė (Aušra)
  • "Kiekviena diena mokykloje buvo labai smagi. Mokytojai nuoširdūs, visados galėjau į juos kreiptis pagalbos ir žinojau, kad būsiu suprasta ir užjausta. Ačiū Jiems!!!" (Aurelija}
2. Kas Jums buvo mokykla?

• "Sako, kad pasakos miršta, o svajonės sudūžta ... Netiesa! Mokyklinė pasaka nemirs. Nes ji taurė, kurioje po lašą surinktas mokyklinis džiaugsmas, pirmasis kartus nusivylimas, pirmoji meilė... Mokyklinės pasakos negalima užmiršti, nes ji neišsenkanti prisiminimų versmė" (Aurelija)
  • "Mokykla buvo tarsi antrieji namai, nes didelę dalį gyvenimo joje praleidome. Mokykloje mes gavome "pamatus", kaip tapti visaverčiais žmonėmis, čia suradome tikruosius draugus, čia įgijome  žinių, kurios bus pagrindas tolesniam mūsų tobulėjimui." (Raimonda)
  • "Mokykla man buvo antrieji namai, nes, neskaitant čia praleisto laiko, buvau laukiamas, mylimas kaip ir tikruose namuose." (Mantas)
  • "Man mokykla  buvo viso ko pradžia, siekis mokytis, pažinti, suprasti ir branginti aplink esančius žmones." (Ramutė)
3. Ką Jums reiškia paskutinio skambučio šventė?

• "Paskutinio skambučio šventė mums padėjo suprasti, jog viskas:  baigėme mokyklą ir prasidės  naujas gyvenimo etapas." (Agnė)
  • "Paskutinio skambučio šventė - tai atsisveikinimas su mokykla. Tai bene paskutinė diena, kai susirinkome visi, nes baigę mokyklą nebesusitiksime kasdien ir daugumos bendraklasių keliai išsiskirs. Jausmai ir mintys tą dieną buvo gana liūdnos. Tačiau tiek mokytojai, tiek kiti mokyklos mokiniai paruošė daug smagių užsiėmimų." (Karolina)
  • "Paskutinio skambučio šventė yra labai svarbi ir reikšminga kiekvienam dvyliktokui: tai simbolizuoja paskutinę dieną mokykloje, paskutines  pamokas bei paskutines akimirkas mokykloje. Tą dieną  vyravo keisti jausmai, nes nežinojau, ar reikia džiaugtis, ar liūdėti (juk paskutinė diena mokykloje).Po paskutinio skambučio šventės galvojau, kiek daug nuoširdžių ašarų buvo išlieta šventės metu ir kad artėja lietuvių kalbos egzaminas" (Raimonda)

4. Su kokiomis mintimis pasitinkate egzaminus? Koks pirmųjų egzaminų skonis?

• "Egzaminų labai bijau, nes jie nulems tolimesnę ateitį. Vienas egzaminas jau praėjo ir iš tikrųjų nebuvo taip baisu, kaip įsivaizdavau. Dabar labai laukiu egzaminų rezultatų, tik bėda, kad dar ilgai jų reiks laukti, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai." (Aušra)
  • "Egzaminus pasitinku nekantriai, nes norisi kuo greičiau išbandyti savo jėgas. Pirmasis egzaminas praėjo sklandžiai, todėl negaliu sakyti, kad jis buvo "kartus"". (Mantas)
  • "Jei visus 12 ar bent paskutinius ketverius metus mokykloje mokeisi, tai egzaminai tėra dar vienas didesnis kontrolinis darbas. Manau, kad pirmasis egzaminas buvo ne toks ir baisus ar slegiantis, kaip paskutinius dvejus metus mus "gąsdino" mokytojai." (Dovilė)
  • "Ech, egzaminai... Pirmasis egzaminas sukėlė daug abejonių ir nepasitikėjimo savimi. Egzaminai nepraeina be jaudulio, tad šitas laikas yra tikrai sunkus." (Agnė)

5. Jūsų palinkėjimai...

• "Mokytojams palinkėčiau būti ir toliau tokiems nuoširdiems, bet kartu ir griežtiems, kad išauklėtų mažiukus vaikučius taip, kaip išauklėjo mus. Auklėtojai palinkėčiau ir toliau būti tokiai gerai, linksmai, nepamiršti mūsų, daug sveikatos, kantrybės su kitais mokinukais, likite ir toliau tokia nuoširdi. Vienuoliktokams linkiu stropiai mokytis, nes kitais mokslo metais jų lauks daug linksmų, o gal net ir liūdnų akimirkų". (Ramutė)
  • "Mokyklos direktorei norėčiau palinkėti siekti užsibrėžtų tikslų ir garsinti mūsų mokyklą. Juk "tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis", – rašė R. Tagore. Auklėtojai norėčiau palinkėti būti ta šviesa, kuri visus vaikus lydėtų taip, kaip mus lydėjo." (Agnė)
  • "Mokyklos mokytojams norėčiau padėkoti už pagalbą ir paramą. Linkiu, kad jie visada būtų tokie kantrūs ir padedantys. Mokiniams linkiu sėkmės moksle, draugams - sėkmės gyvenime, o auklėtojai linkiu tokių pat šaunių auklėtinių, kokie buvome mes." ( Karolina)
  • "Nors su auklėtoja Vita Pikčilingiene teko praleisti tik 2 metus, bet jos niekada nepamiršiu, nes ji pati geriausia! Tikiuosi, kad manęs nepamirš ir ji. O visiems mokytojams, pavaduotojoms norėčiau palinkėti stiprybės, kantrybės ir toliau išlikti tokiems patiems, kaip ir dabar. Direktorei palinkėčiau stiprybės, tegu niekada nesigaili, kad atėjo į šią mokyklą dirbti. Visiems vaikams palinkėčiau pasilikti šioje mokykloje ir džiaugtis, kad turi galimybę čia pabaigti 12 klasių, tegul ja ir pasinaudoja." (Aušra)
  • "Norėčiau palinkėti visiems, kad mūsų mokykloje  išliktų tokia šilta atmosfera, glaudūs mokytojų bei mokinių tarpusavio santykiai. Taip pat norėčiau palinkėti, kad išliktų tai, dėl ko stengėsi tėvai, mokytojai bei mokiniai – "Revuonos“ vidurinė mokykla." (Raimonda)
  • "Visada žemėje per maža gerų žodžių - meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų Jums, auklėtoja, nusinešame užgniaužę juos savo širdyje." (Aurelija)
Mintimis dalinosi Aurelija Mozūraitė, Raimonda Račkytė, Aušra Rutkauskaitė, Karolina Krupštaitė, Mantas Menkevičius, Dovilė Bendinskaitė, Ramutė Virbilaitė, Agnė Juodžiukynaitė.