×

Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client245/web315/web/images/MM-2021-2022/2022-dailus-raštas
Spausdinti

1Balandžio mėnesį vyko rajoninis pradinių klasių mokinių renginys, skirtas dailiam raštui „Gražios raidės - dailus raštas“. Renginio tikslas - ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Iš kiekvienos mokyklos buvo atrinkti dailiausiai rašantys 1-4 klasių mokiniai. Savo darbus konkursui pristatė šie mūsų mokyklos mokiniai: Danis Moisejevas (1kl.), Adrija Ignatavičiūtė (2kl.), Deimantė Treigytė (3kl.), Urtė Žilvytė (4kl.). Mokinius ruošė mokytojos Neringa Matuizienė, Danutė Baranauskienė, Virginija Abramavičienė, Danutė Moisejevienė.
Džiaugiamės, kad renginyje buvo nominuoti ir du mūsų mokyklos mokiniai: 1-os klasės mokinys Danis Moisejevas nominuotas už rašto estetiškumą (mokytoja Neringa Matuizienė) ir 3-ios klasės mokinė Deimantė Treigytė – už rašto išskirtinumą (mokytoja Virginija Abramavičienė). Visi konkurso dalyviai apdovanoti Prienų švietimo pagalbos tarnybos padėkomis. Nominantai S. Moisejevas ir D. Treigytė apdovanoti padėkomis ir knygelėmis „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą“. Šių mokinių darbų kopijos eksponuojamos Prienų švietimo pagalbos tarnybos internetinėje svetainėje.