Penktos klasės mokiniai, birželio 10 dieną, tapo jaunausiais muziejininkais ir šeimos vertybių bei relikvijų ieškotojais. Pasitelkę į pagalbą artimuosius, rinko informaciją apie turimas šeimos relikvijas ir vertybes, kurios būtų perduodamos iš kartos į kartą.
Pristatydami savo darbus mokiniai džiugiai pranešdavo, kad net nežinojo vienų ar kitų faktų apie relikvijos atsiradimo istoriją, sukūrimo arba įsigijimo metus. Mokiniai minėjo, kad šeimos tradicijomis ir turimais vertingais, turinčiais savo istoriją daiktais domėsis ir toliau, rinks ir kaups surinktą medžiagą šeimos relikvijų aplanke.

Attachments:
Download this file (5 klasė Eitvydas Grybauskas (1).doc)5 klasė Eitvydas[ ]652 kB
Download this file (5 klasės mokinė Agne Janušauskaitė (1).docx)5 klasės mokinė Agne[ ]1053 kB
Download this file (5 klasės mokinė Morta Žuklytė.odp)5 klasės mokinė Morta[ ]8945 kB
Download this file (5 klasės mokinės Viktorija Užupytė (1).docx)5 klasės mokinės Viktorija[ ]521 kB
Download this file (senas paveikslas G. Granickaitė, 5 kl..doc)senas paveikslas[ ]44 kB
Download this file (T. Žukauskas, 5 kl..doc)Tumas 5 kl.[ ]1536 kB