Spausdinti

20200118 141332Jau trečias šeštadienis iš eilės, kai ,,Revuonos‘‘ pagrindinės mokyklos atstovai praleidžia varžybose. Praleistas laikas ne veltui - iškovoti net 8 medaliai.
2020 m. sausio 18 dieną Vilniuje, Delfi sporto centre, buvo surengtas FZ FORZA CBC JUNIOR badmintono turnyras, kuriame varžėsi jaunieji badmintono žaidėjai, skirtingose amžiaus grupėse. Varžybose dalyvavo 10 jaunųjų ,,Revuonos‘‘ badmintono žaidėjų nuo 9 iki 16 metų, juos lydėjo ,,Revuonos‘‘ pagrindinės mokyklos mokytojas Dalius Juodsnukis.

Varžybose labai sėkmingai pasirodė Deivydas Žilinskas, kuris varžydamasis amžiaus grupėje iki 19 metų iškovojo 3-ąją vietą vyrų vieneto grupėje ir 2-ąją vietą vyrų dvejeto grupėje kartu su Ugniumi Mikalausku. Taip pat labai sėkmingai pasirodė ir Gustas Čekavičius, kuris varžydamasis amžiaus grupėje iki 11 metų, iškovojo 2-ąją vietą vyrų vieneto grupėje bei kartu su Arijumi Baranausku iškovojo 3-ąją vietą vyrų dvejeto grupėje. Ramybė ir užtikrintumas lydėjo Mato Stravinsko žaidimą iki nelemtos traumos, kuri sutrukdė Matui sėkmingai pasirodyti vyrų vieneto grupėje iki 13 metų, tačiau žaidžiant vyrų dvejeto grupėje iki 15 metų kartu su Arijumi Baranausku buvo iškovota 2-oji vieta.
Džiugino ir kiti jaunieji mūsų mokyklos atstovai. Pirmą kartą dalyvaudamas oficialiose varžybose puikiai pasirodė Emanuelis Vnek, nes iškovojo 5-ąją vietą vyrų vieneto grupėje iki 11 metų. Arnas Jarmalauskas ir Danielius Sukanka taip pat kovėsi ir kaupė patirtį ateities kovoms, o Daniela Žilionytė pirmą kartą įveikė varžovę oficialiose varžybose.