„Ne iš stebuklingų dalykų,
Iš Jūsų pačių meilė Jumyse kuria dangų.“
B. Lyras

Žmones suburia bendras tikslas, prasminga veikla. „Revuonos“ bendruomenė – visi neabejingi Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai: mokytojai, tėveliai, darbuotojai, buvę mokiniai ir kt.. Labai gera, kad mūsų bendruomenę papildo vis nauji nariai. „Revuonos“ bendruomenė dalyvauja įvairiuose mokyklos ir Prienų krašto renginiuose, projektuose.
Baigiantis 2019 metams Prienų „Revuonos“ bendruomenės nariams lektorius Mantas Blaževičius vedė saviugdos seminarą. Išklausėme teorijos, turėjome galimybę ir praktiškai išbandyti įvairius saviugdos, savistabos metodus. Šiais įtampos, skubos laikais, kai daugumą yra užvaldęs noras vis pirkti naujų daiktų, būtina mokėti sustoti, valdyti emocijas, bandyti pažinti save, rūpintis ne tik materialėmis, bet ir dvasinėmis vertybėmis.

Dėkojame Mantui už labai prasmingas ir dvasingas pamokas, kaip mylėti kitus ir save.