IMG 57312019 metų spalio – lapkričio mėnesiais Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 3, 4a, 4b klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos ekspertas“. Šio konkurso misija – įkvėpti vaikus mokytis matematikos ir paskatinti skaitmeninių priemonių naudojimą pradinėse mokyklose. Konkurso užduotys buvo skirtos įvairių gebėjimų mokiniams, todėl kiekvienas turėjo progą išbandyti save matematinėse rungtynėse, praplėsti ir pagilinti žinias. Mokiniai entuziastingai mokėsi, rungtyniavo, kaupė taškus, sekė užimamas vietas.

20191202 092819IIMG 5743š 439 dalyvavusių mokyklų nacionaliniame matematikos konkurse 3 klasės mokiniai užėmė 43 vietą (mokytoja Neringa Matuizienė), 4a klasės mokiniai užėmė 22 vietą (mokytoja Danutė Baranauskienė), 4b klasės mokiniai užėmė 32 vietą (mokytoja Vida Dubikovienė).
Už sėkmingą dalyvavimą nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos ekspertas 2019 “ direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Skučienė mokinius apdovanojo diplomais.