IMG 91412019-04-16 Prienų “Revuonos” pagrindinėje mokykloje vyko edukacinis užsiėmimas 5-6 klasių mokiniams „Aš muiliukas, o ne torčiukas“. Jo metu mokiniai bandė atsakyti į daugelį kylančių klausimų atsižvelgiant į istorinius faktus, gamybos technologijas ir naudojamas priemones prieš šimtus metų iki dabar. Susipažino su eterinių aliejų, džiovintų augalų panaudojimu norint suteikti muilui viliojantį kvapą. Praktinės užduoties metu kiekvienas dalyvis pasigamino pasirinktos formos, spalvos, vieno arba kelių skirtingų kvapų muilą.

Edukacija atskleidė kiekvieno dalyvio meninius gabumus. Programa skirta ugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per muilo gamybos edukaciją, atskleisti mūsų šalies etinės kultūros išskirtinumą, jos archajiškumą, neišsenkantį kūrybiškumą. Gamindami muilą mokiniai atpalaidavo savo mintis ir pasinėrė į aromatų pasaulį, o pačių pagamintas muilas su pasirinktais kvapais yra puiki dovana sau ar artimiesiems.
Dėkojame Nemuno kilpų regioninio parko darbuotojams parengusiems šią program. Linkime dar daug gražių idėjų ateityje.

IMG_9141.JPG IMG_9143.JPG IMG_9144.JPG IMG_9146.JPG