IMG 7651Vasario 26 dieną "Revuonos“ pagrindinėje mokykloje lankėsi vaikiškų dainelių autorė, kompozitorė ir atlikėja, žurnalo vaikams "Vakaro žvaigždelė“ savanorė Daiva Bauerienė. Ji atvyko su dukra ir padėjėja Ieva Baueryte. Priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai turėjo unikalią progą pamatyti autorinę Daivos Bauerienės programą jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams "Šokoladinis katinėlis ir automobilis“. Programėlės pagrindas pačios Daivos kurtos dainelės, kurioms atlikėja akompanavo gitara. Vaikai išgirdo naudingų patarimų saugaus eismo tema, stebėjo filmuotus vaizdelius. Drąsiausių vaikų atsakymus viešnia įrašė į diktofoną ir pažadėjo, kad bus galima juos išgirsti radijo laidelėje vaikams artimiausią šeštadienio vakarą. Pasibaigus muzikinei pasakai, vaikai dėkojo viešnioms plojimais.

IMG_7651.JPG IMG_7652.JPG IMG_7653.JPG