SIMG 5320palio 10 dieną Prienų ,,Revuonos“pagrindinės mokyklos ketvirtokai įsijungė Į UAB ,,Malsenos“ edukacinį projektą ,,Košės diena“ 2018. Pirmos pamokos pradžioje kartu su muzikos mokytoja Ramune Liutvynskiene vaikai dainavo lietuvių liaudies daineles ,,Grūdu, grūdu čiulkinėlį”, "Virė virė košę”, mankštinosi. Vėliau ketvirtokų mokytoja Virginija Abramavičienė papasakojo apie košės ir grūdinių produktų naudą, sveiką mitybą, apie tai, kad reikia rinktis sveikus užkandžius vietoje saldumynų. Mokiniai sužinojo, kodėl valgyti grūdų košę sveika. Kartu su mokytoja aptarė ,,Maisto pasirinkimo piramidę”. Išsiaiškino, ką galima valgyti į valias, kuo mėgautis su saiku ir kuo pasilepinti tik kartais. Po to visi valgė sveiką ir gardžią avižinę košę. Vaikai nutarė, kad namuose su tėvais pusryčiams gamins tik košes.

IMG_5320.JPG IMG_5322.JPG IMG_5324-2.JPG IMG_5331.JPG IMG_5332.JPG