DSC 19822018 m. kovo 19 d. Prienų "Revuonos" pagrindinėje mokykloje vyko baigiamasis Rajoninio informacinių technologijų konkurso "Įdomus gyvūnas" renginys. Šiais metais konkurse dalyvavo 72 mokiniai iš 9 rajono mokyklų, kuriuos ruošė 19 mokytojų. Konkirsui buvo pateikta 65 darbai: 19 erdvinių ir 46 kompiuteriniai. Erdvinius darbus mokiniai konstravo iš kompiuterių detalių, o kompiuterinių darbų grupėje buvo pateikti įvairiausiomis kompiuterinėmis programomis atlikti darbai: animuoti piešiniai, filmai, koliažai, logo projektai, pateiktys, piešiniai ir 3D spausdinimui skirti darbai.

Už puikius prizus dėkojame nuolatiniams konkurso rėmėjams "Prienų kompiutiamriams".

Kompiuterinių darbų kategorijoje nugalėtojais tapo:

1-4 klasių grupėje: I vieta Saulius Malinauskas, Išlaužo pagrindinė mokykla, 1 kl. (mok. Jelena Knašienė); II vieta. Meida Kasiulytė, Stakliškių gimnazija, 2 kl. (mok. Rasa Noreikienė); II vieta. Aironas Frolovas, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, 4 kl. (mok. Genė Gečienė ) ir Justė Jasinskaitė,  Išlaužo pagrindinė mokykla, 2 kl. (mok. Vilma Daunienė).

5-8 klasių grupėje: I vieta. Donata Raguckaitė, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 8 kl. (mok. Rasa Alaburdienė); II vieta. Kamilė Rugelytė, Karolina Rugelytė, Šilavoto pagrindinė mokykla, 6 kl. (mok. Aldona Kaminskienė) ir Milda Ferevičiūtė, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 5 kl. (mok. Rasa Alaburdienė, Zita Ferevičienė); II vieta. Paulina Sabanskytė, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, 7 kl. (mok. Genė Gečienė) ir Viktorija Tocionytė, Stakliškių gimnazija,7 kl. (mok. Vidas Noreika).

9-12 klasių grupėje: I vieta.Rima Rasimaitė, Prienų „Žiburio“ gimnazija, II kl. (mok. Živilė Jurkšienė, Daiva Sabanskienė); II vieta. Arijus Jurevičius, Prienų "Žiburio" gimnazija, IV kl. (mok. Marija Plauskaitė) ir  Augustė Volungevičiūtė, Prienų "Žiburio" gimnazija, II kl. (mok. Marija Plauskaitė); III vieta. Rugilė Žigaitė,    Jiezno gimnazija, I kl. (mok. Laima Arbačiauskienė) ir Simas Ferevičius, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 9 kl. (mok. Rasa Alaburdienė, Zita Ferevičienė).

Darbų iš kompiuterinių detalių kategorijoje

1-4 klasių grupėje: Tomas Pašukevičius, Stakliškių gimnazija, 4 kl. (mok. Dalė Stankevičienė); II vieta. Tumas Žukausas, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 3 kl. Ūmok. Virginija Abramavičienė); III vieta. Astijus Sebeika, Stakliškių gimnazija, 4 kl. (mok. Dalė Stankevičienė).

5-8 klasių grupėje: I vieta. Dainius Bieliauskas, Stakliškių gimnazija, 5 kl. (mok. Vida Noreika); II vieta. Viktorija Kazlauskaitė, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 8 kl. (mok. Vilma Glaveckienė, Rasa Uleckienė); III vieta. Algirdas Madzajus, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 8j kl. (mok. Rasa Uleckienė).

9-12 klasių grupėje: I vieta. Kęstutis Aleksevičius, Karolis Aponas, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius, 9-10s kl. (mok. Inga Kuzminskienė); II vieta. Aistė Kazlauskaitė, Raminta Jancevičiūtė, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius, 10s kl. (mok. Inga Kuzminskienė).

DSC_1940.JPG DSC_1947.JPG DSC_1953.JPG DSC_1956.JPG DSC_1958.JPG DSC_1965.JPG DSC_1967.JPG DSC_1976.JPG DSC_1977.JPG DSC_1982.JPG DSC_1986.JPG DSC_1995.JPG DSC_2003.JPG