IMG 3839Vasario 15–ąją ,, Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinių netradicinė ugdymo diena ,,Čia Lietuva“ , skirta Lietuvos 100- čiui paminėti. Renginį pradėjome lietuvių liaudies šokiais, eilėmis ir dainomis. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė.
Buvo pasakojama Lietuvos istorija, prisiminta svarbesnieji faktai. Vėliau surengėme trijų turų viktoriną, kurioje mokiniai atliko įvairias užduotis. Visi dirbo rimtai ir atsakingai.

Antroje netradicinės dienos dalyje pravedėme raiškaus žodžio konkursą. Kompetentinga komisija (V. Kurtovienė, T. Išganaitienė, I. Balčiukynienė) atrinko dvi mokines ( 3 klasės Morta Žuklytė, 4 klasės Darija Kuzmickaitė), kurios dalyvaus 3-4 klasių rajoniniame raiškaus žodžio konkurse ,, Tau, Lietuva“.
Su gera nuotaika, padėkomis ir diplomais sugrįžome į klases.

IMG_3839.JPG IMG_3855.JPG IMG_3857.JPG IMG_3858.JPG IMG_3873.JPG IMG_3926.JPG IMG_3932.JPG