PA053035Ankstyvą spalio 5 dienos rytą mokyklos mokinių tarybos prezidentė Evelina, mokinių tarybos nariai, papuošę mokyklos kiemą ir mokyklą, laukė savo mokytojų. Sutiko su šypsena, gera nuotaika ir pasveikino kiekvieną. Smagu buvo matyti mokytojų akis - jose ,,šokinėjo’’ linksmos kibirkštėlės. Pamokos taip pat vyko nuotaikingai. O aktų salėje vyko pamoka- pasaka, kurią sekė dešimtokai, padedami auklėtojų, muzikos ir dailės mokytojų, pasitelkę į pagalbą mažiausius - priešmokyklinukus, kitų klasių mokinius. Visiems staigmena buvo mokytojų ansamblio pasirodymas, pasakos dalyviais tapo ir mokytojai- senjorai. Mokytojus sveikino ne tik mokiniai, bet ir mokyklos tėvų komiteto pimininkas. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė pristatė mokyklos bendruomenei 2017 metų ,,Revuonos” geriausius mokytojus: Rasą Alaburdienę, kuri buvo apdovanota mero padėka už profesinės veiklos nuopelnus, aktyvų ir kūrybišką vadybinį darbą, demokratinės kultūros ir pilietynių vertybių puoselėjimą; Danutę Moisejevienę –apdovanota mero padėka už profesinės veiklos nuopelnus ir kūrybinę iniciatyvą, demokratinės kultūros ir pilietinių vertybių puoselėjimą auginant jaunąją kartą, nuoširdų darbą, ugdant Prienų rajono ir Lietuvos ateities kūrėjus; Ingą Kuzminskienę ir Vitą Pikčilingienę, kurios buvo apdovanotos švietimo skyriaus vedėjo padėkomis už prasmingą profesinę veiklą ir aktyvią kūrybinę iniciatyvą, demokratinės kultūros formavimą ir pilietinių vertybių puoselėjimą. Geriausioms 2017 m. mokytojoms buvo įteiktos ir asmeninės dovanos – vardiniai rašikliai.

Šventė buvo labai smagi ir šauni. Ačiū mokiniams, jiems padėjusiems mokytojams, mokinių tėveliams.

PA052961.JPG PA052970.JPG PA052990.JPG PA053003.JPG PA053011.JPG PA053020.JPG PA053030.JPG PA053035.JPG