IMG 2636Mokymasis skaityti yra sunkus ir ne vienos dienos darbas ypač pradedančiam pirmokėliui.
2017-05-24 mokyklos bibliotekoje vyko raiškiojo skaitymo pamoka-konkursas ,,Skaitau aiškiai ir raiškiai “. Šios pamokos tikslas – mokytis raiškiai skaityti, suvokti skaitomą tekstą. Mokiniai garsiai skaitė A. Žukausko ,, Pirmi obuoliai “.Visi mokiniai labai stengėsi, bet buvo daug jaudulio, nes pirmasis skaitymo konkursas.
Vertinimo komisa: Teresė Išganaitienė-bibliotekos vedėja, mokyklos pavaduotoja Dalia Skučienė ir klasės mokytoja Danutė Baranaukienė atidžiai išklausė kiekvieną skaitantį. Daug diskusijų kilo dėl geriausiai skaitančių mokinių išrinkimo.

Mokiniams pavaduotoja palinkėjo perskaityti daug knygų, kurios leis sukaupti daug informacijos , turtins vaizduotę, bus kūrybingesni.