001 1Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 40 mokinių dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ ir taip prisidėjo prie prasmingo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimo. Gavome užduotis su 60 klausimų. 5–6 klasių mokiniai galėjo atsakyti į pirmuosius 20 klausimų, džiugu, kad jie neapsiribojo jais ir pabandė atsakyti į kuo daugiau klausimų. Vertinimo komisija įvertino atsakymus ir štai jie, nugalėtojai: 5–6 klasių grupėje I vietą laimėjo Agnė Stravinskaitė, II – Vytautė Radzevičiūtė, Danielius Aldakauskas, III – Justė Peleckytė, Liudas Lasata. 7–10 klasių nugalėtojai: I vieta – Aistė Sorakaitė, II vieta –Povilas Damynas, Oskaras Dočius, III vieta – Pijus Stravinskas.

Mokiniai po konkurso kalbėjo, kad klausimai įdomūs, bet labai plati jų apimtis, todėl pasiruošti buvo nelengva. Mokiniai tvirtino, kad norės ir kitais metais išmėginti savo jėgas.

001_1.JPG 002_1.JPG 003.JPG 004.JPG 005.JPG 006.JPG 007.JPG 008.JPG