DSCN1466Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleiviai savo netradicinę dieną skyrė vasario 16- ajai paminėti.
Kaip ir kiekvieną valstybinę šventę pradėjo Himnu.Klausėsi mokyklos direktorės I. Balčiukynienės pasveikinimo, Lietuvos istorijos nuo tų laikų, kai nutirpo ledynai ir apsigyveno pirmieji gyventojai mūsų teritorijoje, iki šiandien.
Muzikinę- poetinę kompoziciją skirtą tėvynei Lietuvai atliko 4a klasės mokiniai, dainavo mokyklos ansamblis, vadovaujamas vadovės R. Liutvynskienės, svečiavosi Kauno „Suzuki“ muzikos studijos smuiko mokytoja E. Krikščiūnienė, kuri pritarė 4a kl. smuikininkei E. Mitrulevičiūtei.

Priešmokyklinukai ir pirmokai spalvino Lietuvos vėliavą, įvardijo spalvų reikšmes; antrokai klasėje deklamavo eilėraštukus apie Tėvynę; trečiokai- mokėsi dailaus Himno nurašymo; ketvirtokai dailaus rašymo konkursui pasitelkė lietuvių liaudies pasaką.
Puoškime šalį pavyzdingu mokymusi, geru elgesiu, darbštumu...

DSCN1438.JPG DSCN1444.JPG DSCN1462.JPG DSCN1466.JPG DSCN1470.JPG DSCN1475.JPG