IMG 0235Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Tai didelė džiaugsmo, juoko, linksmumo, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipinta diena. Prienų „Revuonos” pagrindinės mokyklos mokinius, mokytojus, tėvelius ir kitus bendruomenės narius linksmai nusiteikę persirengėliai pasitiko ir į mokslo bei darbo vietas palydėjo su muzika, dainomis, karšta sriuba. Vėliau aktų salėje savo išdaigas krėtė „giltinės”, „ubagai”, „raganos” ir „velniai”, vyko žūtbūtinė kova tarp Lašininio ir Kanapinio, kurią laimėjo pavasario būtybė – Kanapinis.

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti gražiausių Užgavėnių kaukių (mokytoja V. Glaveckienė), kurių paroda puošia mokyklos koridorių, autoriai.. Gera nuotaika vyravo visą dieną. Dėkoju šventės organizatoriams ir dalyviams.
Šiomis linksmybėmis baigiasi vienas laikotarpis ir prasideda kitas - maldos, atgailos ir gerų darbų laikotarpis prieš Šv. Velykas. Pasistenkime visiems atleisti, padaryti ką nors gero sau ir aplinkiniams, pažįstamiems ir nepažįstamiems žmonėms, o ypač tiems, kuriuos mums sunku mylėti..

1.jpg 10.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg IMG_0235.JPG IMG_0240.JPG IMG_0244.JPG IMG_0257.JPG IMG_0261.JPG IMG_0269.JPG IMG_0274.JPG IMG_0277.JPG IMG_0284.JPG IMG_0291.JPG