k003Prabėgo du mėnesiai, kai penktos klasės mokiniai jau nebe pradinukai. Jie jau turėjo pakankamai laiko susipažinti su mokytojais, priprasti prie tvarkos, išmokti visų kabinetų numerius. Penktokai jaučiasi puikiai, tačiau, šeštokų nuomone, jie nėra tikri penktokai, kol nebuvo krikštynų. Taigi, remdamiesi savo patirtimi ir tęsdami praėjusiais mokslo metais pradėtą tradiciją, 6 klasės mokiniai pakvietė penktokus ir jų auklėtojas dalyvauti krikštynose.

Visi penktokėliai gavo „krikšto marškinėlius" su krikšto vardais, vedami šeštokų su skanduote perėjo mokyklos koridoriais ir atlikę išbandymus buvo pakviesti į aktų salę. Čia jiems teko įrodyti, kad jie moka dirbti komandoje, šokti, dainuoti, vaidinti, kurti šukuosenas ir rengti madų šou. Visas užduotis jiems padėjo atlikti 5a klasės auklėtoja K. Kravčenko ir „krikštamotės" – D. Skučienė bei V. Gustaitienė. Po visų išbandymų penktokai švariai nusiprausė veidelius traukdami iš dubens su vandeniu obuoliukus, suklaupę pakartojo šeštokų „kunigų" tariamos priesaikos žodžius ir paženklinti dažais bei apšlakstyti vandeniu gavo „krikšto liudijimus". Taigi, nuo šiol visi penktokai yra pilnateisiai revuoniečiai.

k003.jpg k004.jpg k005.jpg k006.jpg k007.jpg k008.jpg k009.jpg k011.jpg k012.jpg k015.jpg k016.jpg k018.jpg k019.jpg