IMG 5577Praeitą savaitę „Revuonos" pagrindinėje mokykloje vyko prezidento rinkimų maratonas. Kandidatai laikė testą apie mokyklos istoriją, visuotiniame mokinių susirinkime pristatė savo programas, mokyklos viziją, naujoves, kurias norėtų įvesti. Na, o antradienį vykusiame balsavime mokiniai, mokytojai ir mokyklos administracija išreiškė nuomonę apie tinkamiausią kandidatūrą. Mokinių Tarybos nariams susumavus gautus rezultatus paaiškėjo, jog didžiausią balsų skaičių surinko ir naujuoju mokinių prezidentu tapo 8 klasės mokinys Povilas Damynas.
Ketvirtadienį mokyklos aktų salėje vyko naujojo prezidento inauguracija. Renginio metu naujasis prezidentas skaitė priesaiką, jį sveikino buvusioji prezidentė.
Povilui linkime sėkmės ir lauksime viliojančių planų įgyvendinimo.

IMG_5557.JPG IMG_5561.JPG IMG_5564.JPG IMG_5577.JPG IMG_5589.JPG IMG_5593.JPG IMG_5601.JPG