DSCF8749Mokykloje vyksta Mokinių Tarybos prezidento rinkimai. Praeitą savaitę kandidatai į mokinių prezidentus Emilija Jankauskaitė 8 kl., Povilas Damynas 8 kl., Gytis Rasimas 9 kl., Vilma Artavičiūtė 9 kl. išlaikė testą "Mūsų mokyklos istorija, dabartis ir ateitis". 2015-09-28 pristatė savo veiklos programas Mokinių tarybai, klasių kolektyvams, mokyklos administracijai. Veiklos programos įdomios, siūloma daug aktyvių veiklų: batmintono, stalo teniso , futbolo, krepšinio klasių turnyrai, teminės diskotekos, kino filmų vakarai, koncertai, teatro diena su muzikiniais spektakliais, kiekvienai mokyklos šventei – spalvinė reklama mokyklos viduje ir paradinėje dalyje. Būsimieji prezidentai mąsto ir apie vidinio kiemelio tvarkymą, mokyklos sodo panaudojimo galimybes (lauko klasės įrengimu). Siūlo prie paradinių durų pastatyti suoliukus, pasodinti daugiau gėlių.
Rinkimuose dalyvauja visi 5-10 klasių mokiniai. Prezidento inauguracija vyks ketvirtadienį 2015-10-01.

Mokinių tarybos narės, 7 klasės mokinės Emilija ir Monika

DSCF8742.JPG DSCF8743.JPG DSCF8746.JPG DSCF8747.JPG DSCF8749.JPG