Išaušo rudeniškai ūkanotas rugsėjo 21-osios rytas. Lynojo. Oras buvo drėgnas ir gana niūrus, tačiau Prienų „Revuonos‘ vidurinės mokyklos aktų salėje  šviesu ir linksma nuo vaikų šurmulio ir juoko. „ Pabūkime kartu, pašokime kartu“,– pakvietė Prienų lopšelio - darželio „Pasaka“ ir „Revuonos“ vidurinės mokyklos priešmokyklinių grupių mokinius į bendrą šokių pamokėlę renginio organizatorės Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos mokytojos V. Abramavičienė ir G. Kareivaitė.

„ Kaip gerai, kaip gerai, kad aš tave turiu, pupa...“, – smagi dainelė kvietė į šokio sūkurį. Vaikai, mokomi Ginos, pabuvo pupomis, keliavo prie upės Nilo ieškoti krokodilo. Pabuvoję prie upės Nilo,  apsilankė kaime, kur tapo mažais ežiukais. Vėliau pūtė burbulą, važiavo traukinuku. Šventės pabaigoje mažieji pabuvo kačiukais. Žinoma, buvo smagu susitapatinti su milžinais ir nykštukais. Visą pamokėlę vaikai linksmai šoko, mažos kojelės smagiai trepsėjo, mažos rankelės lingavo į melodijos taktą, kartojo  šokių mokytojos rodomus imitacinius judesius.  Vaikams šokti su savo bendraamžiais labai smagu. Gera pasikeisti šypsenomis, jausti, kaip trepsi šokio ritmu draugo kojelės. O  kaip svarbu stipriai susikabinti, kad neiširtų traukinukas!

Parodydami, kad pamokėlė  labai patiko, vaikai džiaugsmingai papuošė saulutės spinduliukus besišypsančiais veidukais. Pamokėlės organizatorės įteikė dalyviams Diplomus. Kas žino, gal kam tai pirmasis Diplomas, kurį jis saugos labai ilgai.  Koks jis svarbus buvo galima spręsti iš to, kaip išdidžiai jį laikė priešmokyklinukas, keliaudamas į namus.

Į pamokėlę atvykusi mokyklos direktorė I. Balčiukynienė pagyrė visus vaikučius už tai, kaip jie linksmai  ir nuotaikingai šoko. Direktorė pasidžiaugė gražia draugyste tarp Prienų lopšelio - darželio ,,Pasaka” ir ,,Revuonos”  vidurinės mokyklos priešmokyklinukų.  Taip pat padėkojo darželio auklėtojoms  A.Rauluševičienei ir D. Žukauskienei ir mokyklos mokytojoms  V. Abramavičienei ir G. Kareivaitei  ir įteikė Padėkos raštus.

IMG_0520.jpg IMG_0522.jpg IMG_0524.jpg IMG_0525.jpg IMG_0526.jpg IMG_0531.jpg IMG_0532.jpg IMG_0534.jpg IMG_0536.jpg IMG_0545.jpg IMG_0549.jpg IMG_0552.jpg IMG_0553.jpg

O linksmoji saulutė nepaliovė šypsotis ir toliau vis kvietė:  ,,Pabūkime kartu”, juk tai tik draugystės pradžia. Ateityje dar laukia ir daugiau susitikimų, bendrų projektų. Iki!