IMG 0090Šių metų sausio 16 d. Prienų  „Revuonos" pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė prevencinė popietė 5-6 klasių mokiniams „Kaip aš jaučiuosi?", kurį organizavo mokinių klubas, vadovaujamas mokytojos Kristinos Kravčenko. Ruošdamiesi popietei mokinių klubo nariai susirinko pasitarti, kaip geriau ir įdomiau suorganizuoti šį renginį. Anksčiau šis renginys vadinosi „Keturi kampai", tačiau šiais metais buvo pasiūlyta keisti pavadinimą, nes mokiniams sunku suvokti, kas tie keturi kampai. Kadangi mokyklos bendruomenė dalyvauja patyčių prevencijos programoje Olweus, buvo sugalvotas pavadinimas „Kaip aš jaučiuosi?".

Prevencinė veikla mokykloje vykdoma nuolat, tačiau šis renginys mokiniams ypatingai patiko, nes užduotys buvo įdomios, susietos su gyvenimu, mokiniams suprantamos: apie elgesio kultūrą, žalingus įpročius, priklausomybes, mokinių tarpusavio santykius. Popietėje dalyvavo keturios komandos: dvi penktokų ir dvi šeštokų, turinčios įdomius, žaismingus pavadinimus: ‚Katukai', „Nykštukai", „Varpiukai" ir „Didingieji troliai". Komandas sudarė po 10 mokinių. Vertinant buvo kreipiamas dėmesys į komandos pavadinimą, prisistatymą, aprangą. Popietės pabaigoje kiekviena komanda su mokyklos administracija pasirašė sutartį, kurioje išvardinti 7 punktai, kaip mokiniai elgsis. Mokinių darbeliai buvo iškabinti stende, o po renginio papuoš šių klasių auklėtojų kabinetus.
Belieka palinkėti nepamiršti sutartyje numatytų taisyklių ir jų laikytis. Tuomet visi jausimės gerai.

IMG_0059.jpg IMG_0064.jpg IMG_0086.jpg IMG_0088.jpg IMG_0090.jpg IMG_0094.jpg