2014-01-29 d. mokykloje vyko Olweus koordinacinio komiteto susirinkimas. Susinkime dalyvavo Prienų PPT socialinė pedagogė Dalia Daiva Gasparavičiūtė. Ji taip pat yra mokyklos instruktorė įgyvendinant patyčių prevencijos programą Olweus. Instruktorė komiteto narius supažindino su elektroninės mokinių apklausos apie patyčių mąstą mūsų mokykloje rezultatais. Ši apklausa buvo vykdoma 2013 metų spalio mėnesį ir tai jau buvo trečioji apklausa. Koordinacinio komiteto nariai nekantraudami laukė apklausos rezultatų, kurie tikrai nenuvylė. Džiugu, kad patyčių mąstąs mokykloje tendencingai mažėja. Ypatingai džiugu, kad patyčių vidurkis mūsų mokykloje gerokai mažesnis už Lietuvos vidurkį: mūsų mokykloje – 17,4 %, o Lietuvos – 27,6 %.. Išsamiau rezultatai bus pristatomi visuotiniame mokinių tėvų susirinkime vasario mėn.
Apklausos rezultatai dar kartą parodė, kad tik visi kartu, tik susitelkę bendram tikslui mes galime nuveikti tiek daug.