Pakartojamas dokumentas, skirtas ugdymo(si) proceso organizavimui nuotoliniu būdu.

Logopedinės nuotolinės pratybos vyksta per „Teams“ programą, dirbu (tėvams pageidaujant) ir per programėlę „Messenger“ . Kai kuriems mokiniams ruošiu ir skiriu įvairias individualias užduotis, atitinkančias jų gebėjimus. Šias užduotis vaikai gali atlikti tinkamu, individualiu laiku, etapais, padedant šeimos nariams. Mokinius ir jų tėvus nuolat konsultuoju, teikiu rekomendacijas telefonu, per Messenger, el.paštu. Pratybų laiką parenku labai lanksčiai, derindama su tėvais. Užduotis logopedinėms pratyboms rengiu individualiai vaikui, ieškau ir pritaikau jau sukurtas.

Atsižvelgiant į Prienų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro 2020-11-12 dienos posėdžio nutarimą dėl rajono ugdymo įstaigų darbo organizavimo tvarkos, nutarta mokykloje pratęsti priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programų mokinių darbą įprasta tvarka – tiesioginiu būdu. Pamokų metu leidžiama nedėvėti kaukių vaikams, ugdomiems pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programą. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ugdomi taip pat įprasta tvarka, nesimaišant mokinių srautams.

Prienų "Revuonos" pagrindinėje mokykloje nuo antradienio (2020-11-03) pamokos 5-10 klasių mokiniams vyks nuotoliniu būdu. Pamokos ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai vyks pagal pateikiamus tvarkaraščius. Taip pat prie šios žinutės prisegta mokiniams ir jų tėveliams  "Atmintinė apie nuotolinį mokymąsi". Prašome susipažinti.

Mokyklos administracija

 

Mokslo metai priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir 1-4 klasių mokiniams baigiasi 2020-06-03, o 5-10 ir SĮU klasių mokiniams - 2020-06-16. Nuo birželio 1 dienos mokiniams bus organizuojamos projektinės veiklos nuo 9 iki 13 val. ir konsultacijos nuo 14 iki 16 val. Konsultacijas ves tą dieną su klase dirbantys mokytojai. Susipažinkite su užsiėmimų grafiku prisegtame faile.

Attachments:
Download this file (Veiklos nuo 2020-06-01.pdf)Veiklos nuo 2020-06-01.pdf[ ]222 kB