Atsižvelgiant į Prienų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro 2020-11-12 dienos posėdžio nutarimą dėl rajono ugdymo įstaigų darbo organizavimo tvarkos, nutarta mokykloje pratęsti priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programų mokinių darbą įprasta tvarka – tiesioginiu būdu. Pamokų metu leidžiama nedėvėti kaukių vaikams, ugdomiems pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programą. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ugdomi taip pat įprasta tvarka, nesimaišant mokinių srautams.

Prienų "Revuonos" pagrindinėje mokykloje nuo antradienio (2020-11-03) pamokos 5-10 klasių mokiniams vyks nuotoliniu būdu. Pamokos ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai vyks pagal pateikiamus tvarkaraščius. Taip pat prie šios žinutės prisegta mokiniams ir jų tėveliams  "Atmintinė apie nuotolinį mokymąsi". Prašome susipažinti.

Mokyklos administracija

Mokslo metai priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir 1-4 klasių mokiniams baigiasi 2020-06-03, o 5-10 ir SĮU klasių mokiniams - 2020-06-16. Nuo birželio 1 dienos mokiniams bus organizuojamos projektinės veiklos nuo 9 iki 13 val. ir konsultacijos nuo 14 iki 16 val. Konsultacijas ves tą dieną su klase dirbantys mokytojai. Susipažinkite su užsiėmimų grafiku prisegtame faile.

Attachments:
Download this file (Veiklos nuo 2020-06-01.pdf)Veiklos nuo 2020-06-01.pdf[ ]222 kB

mokiniaiMieli vaikai, gerbiami tėveliai,

Norime Jus informuoti, kad atostogos baigiasi ir nuo 2020 m. kovo 30 d. prasideda mokymasis nuotoliniu būdu.

Visą mokymuisi skirtą medžiagą rasite elektroniniame dienyne TAMO (www.tamo.lt) arba šio straipsnio prieduose.

Iki 2020 m. kovo 27 d. 12 val. visi gausite:

* „Nuotolinio mokymosi grafiką mokiniams“ (Užsiėmimai karantino laikotarpiu vyks pagal šį grafiką);
* „Atmintinę mokiniams ir jų tėvams“ (Joje pateikta informacija apie nuotolinį mokymąsi).

Ne vėliau kaip 2020 m. kovo 30 d. 8.45 val. mokiniai TAMO dienyne gaus pirmos dienos pamokų užduotis. Pamokų pradžia 9 val.

Atsiradus klausimų ar problemų, kreipkitės į klasės vadovę.

Tikime, kad visi kartu įveiksime šį etapą. Likite sveiki ir nepraraskite geros nuotaikos.

Mokyklos administracija

COVID 19

Ugdymas(is) nuotoliniu būdu - Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos rekomendacijos pedagogams, mokiniams ir jų tėvams: