mokiniaiMieli vaikai, gerbiami tėveliai,

Norime Jus informuoti, kad atostogos baigiasi ir nuo 2020 m. kovo 30 d. prasideda mokymasis nuotoliniu būdu.

Visą mokymuisi skirtą medžiagą rasite elektroniniame dienyne TAMO (www.tamo.lt) arba šio straipsnio prieduose.

Iki 2020 m. kovo 27 d. 12 val. visi gausite:

* „Nuotolinio mokymosi grafiką mokiniams“ (Užsiėmimai karantino laikotarpiu vyks pagal šį grafiką);
* „Atmintinę mokiniams ir jų tėvams“ (Joje pateikta informacija apie nuotolinį mokymąsi).

Ne vėliau kaip 2020 m. kovo 30 d. 8.45 val. mokiniai TAMO dienyne gaus pirmos dienos pamokų užduotis. Pamokų pradžia 9 val.

Atsiradus klausimų ar problemų, kreipkitės į klasės vadovę.

Tikime, kad visi kartu įveiksime šį etapą. Likite sveiki ir nepraraskite geros nuotaikos.

Mokyklos administracija

COVID 19

Ugdymas(is) nuotoliniu būdu - Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos rekomendacijos pedagogams, mokiniams ir jų tėvams:

Informuojame, kad paskelbus šalyje karantiną nuo š. m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. įskaitytinai privalomai stabdomas ugdymo procesas ir skelbiamos mokinių atostogos. Mokykloje ugdymo procesas bus tęsiamas nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu.
Karantino laikotarpiu visa informacija ir konsultacijos bus teikiamos nuotoliniu būdu telefonais :
8-319 -60212 – raštinė