5Artėjant didžiausioms metų šventėms mokykloje vyko akcija „Kalėdinė dovana" skirta mokinių mamytėms. Renginį vedė Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė" narė Gražina Mikušauskaitė, o jai talkino dailės mokytoja metodininkė A. Deltuvienė. Mamytės mokėsi pagaminti kalėdinę dovaną. Šį kartą jos siuvo lėles. Visos dalyvės buvo gana aktyvios, dirbo bendradarbiaudamos ir padėdamos viena kitai. Renginio metu netrūko geros nuotaikos, gerų emocijų, dalyvės įgijo naujos patirties.

Dėkojame organizatoriams ir dalyvėms ir linkime, kad Kristaus gimimo šventė apdovanotų dvasiniu džiaugsmu, ramybe, būtų sutarimo, vienybės, tikros laimės laikas.

1.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg