2015 m. gegužės 4–10 d. bus minima trečioji Jungtinių Tautų Saugaus eismo savaitė. Šiais metais jos tema – vaikai ir saugus eismas. Kasdien pasaulio keliuose žūva daugiau nei 500 vaikų, tūkstančiai yra sužalojama. Viso pasaulio gyventojai ir atsakingi politikai kviečiami saugoti vaikų gyvybes. Šių metų Saugaus eismo savaitės kampanijos tikslas –atkreipti dėmesį į vaikų saugos padėtį keliuose, imtis veiksmų užtikrinant jų saugą ir skatinti saugaus ir tvaraus transporto naudojimą.Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (toliau – Centras), siekdamas paminėti Saugaus eismo savaitę ir prisidėti prie Pasaulio sveikatos organizacijos Saugaus eismo dekados tikslų, organizuoja nuotraukų konkursą,skirtą mokyklinio amžiaus vaikams, „Saugokime vaikų gyvybes“. Vaikai, norintys dalyvauti konkurse, turėtų tapti saugaus eismo reporteriais ir padaryti nuotrauką, atspindinčią vaikų saugos keliuose temą. Pasibaigus konkursui bus apdovanoti I–III vietų laimėtojai, kuriuos išrinks Centro direktoriaus įsakymu sudaryta komisija. Komisija nuotraukas vertins atsižvelgdama į jų atitiktį temai, nuotraukų antrąjį planą ir jo sąsajas su vaikų saugos keliuose tema, techninę nuotraukų kokybę, idėją, originalumą, meniškumą. Nuotrauką „numylėtinę“ išrinks socialinio tinklalapio „Facebook“ vartotojai. Visos nuotraukos gegužės 11 d. bus paskelbtos Centro „Facebook“ paskyroje ir jos lankytojai balsuodami iki gegužės 15 d. išrinks nuotrauką „numylėtinę“. Nugalėtojai bus apdovanoti konkurso rėmėjų įsteigtais prizais.

Nuotraukas ir dalyvio registracijos formą iki gegužės 10 d. siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba adresu: Nuotraukų konkursui, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Kalvarijų g. 153, LT-08221 Vilnius. Nepateikus registracijos formos, nuotraukos konkurse nedalyvaus ir nebus skelbiamos internete.

Registracijos formą galima pasiimti pas mokytoją E.Ramanauskienę.