059Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla išaugo iš Prienų pradinės mokyklos, kuri buvo įkurta 1918 m. Šiemet gegužės 12 d. švęsime mokyklos 100 metų jubiliejų.
2004 m. gegužės 7 d. buvo atidarytas mokyklos muziejus, pavadintas mokyklos įkūrėjo Povilo Garmaus vardu. Muziejus jau skaičiuoja 14 gyvavimo metus. Moksleiviai ir mokyklos svečiai gali pamatyti stendus su nuotraukomis, kuriose atsispindi visa Lietuvos, Prienų miesto ir mūsų mokyklos švietimo istorija, įvairių laikotarpių foto albumus, mokinių medžio drožinius, mokyklines uniformas, tautinius drabužius, mokytojų tapytus paveikslus ir išleistas knygeles, projektinės veiklos plakatus, 20 a. pradžioje išleistus vadovėlius, austus rankšluosčius, siuvinėtus takelius, buities rakandus.

Maloniai kviečiame apsilankyti muziejuje kiekvieną trečiadienį 9.55–10.35. Galėsite susipažinti su „Mokyklos šimtmečio istorija muziejuje“, dalyvauti mini konkurse apie svarbiausias datas, čia dirbusius pedagogus, mokyklą baigusius mokinius.

017.JPG 019.JPG 038.JPG 059.JPG