Mokinių pasiekimai 2009-2010 mokslo metais
Respublikinių renginių nugalėtojai
Lietuvos tautinio olimpinio komiteto suorganizuotas Lietuvos mokinių piešinių konkursas "Piešiame sportą"
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė) tapo laureate;
- Deltuva Arnas (8a klasė) užėmė 1 vietą.
Vytauto Didžiojo universiteto 2010 netų Lietuvos mokinių fizikos olimpiada
- Alvikas Adas (11 klasė) užėmė 3 vietą.
Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra 2010"
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė) užėmė 4 vietą Lietuvoje;
- Deltuva Arnas (8a klasė) užėmė 13 vietą Lietuvoje;
- Alaburdaitė Ugnė (3a klasė) užėmė 18 vietą Lietuvoje.
Informacinių technologijų internetinis konkursas moksleiviams "Conexum"
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė) užėmė 3 vietą Lietuvoje.
2009-2010 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda (1999 m. g. ir jaunesnių) užėmė antrąją vietą;
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos berniukų komanda (1996 -1997 m. g. ) užėmė trečiąją vietą;
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos mergaičių komanda (1996 -1997 m. g. ) užėmė trečiąją vietą;
Tarptautinis konkursas "Kalbų kengūra"
Auksinis kalbų kengūros diplomas
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė) apdovanota už lietuvių kalbą;
- Bacvinka Lukas (8b klasė) apdovanotas už rusų kalbą;
- Berteška Robertas (8b klasė) apdovanotas už anglų kalbą;
- Deltuva Arnas (8a klasė) apdovanotas už lietuvių kalbą;
- Karosevičius Almantas (8b klasė) apdovanotas už anglų kalbą;
- Minikauskaitė Evelina (11 klasė) apdovanota už lietuvių kalbą;
- Žurauskas Laurynas (8a klasė) apdovanotas už lietuvių kalbą
Sidabrinis kalbų kengūros diplomas
- Baranauskas Justinas (8b klasė) apdovanotas už anglų kalbą;
- Kamarauskas Karolis (8b klasė) apdovanotas už anglų kalbą;
- Karosevičius Almantas (8b klasė) apdovanotas už lietuvių kalbą;
- Vaikšnytė Karolina (11 klasė) apdovanota už lietuvių kalbą;
Oranžinis kalbų kengūros diplomas
- Galinytė Liucija (11 klasė) apdovanota už anglų kalbą;
- Maciulevičius Lukas (8b klasė) apdovanotas už lietuvių kalbą;
- Minikauskaitė Evelina (11 klasė) apdovanota už anglų kalbą;
- Misevičiūtė Gabrielė (9b klasė) apdovanota už anglų kalbą;
- Pikčilingis Vaidas (9b klasė) apdovanotas už lietuvių kalbą;
- Stravinskaitė Paulina (8a klasė) apdovanota už lietuvių kalbą.
Užsienio kalbų konkurso "Tavo žvilgsnis" nugalėtojai
- Galinytė Liucija (11 klasė) už anglų kalbą;
- Makštutytė Taira (11 klasė) už anglų kalbą;
- Makštutytė Taira (11 klasė) už rusų kalbą;
- Minikauskaitė Adelina (11 klasė) už anglų kalbą;
- Virbilaitė Ramutė (12 klasė) už anglų kalbą;
- Zagurskas Paulius (6a klasė) už anglų kalbą;
XI Lietuvos 7-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada
-
Alaburdaitė Agnė (8a klasė) užėmė trečiąją vietą
Respublikinių renginių dalyviai, gavę padėkas
Marijamolės apskrities skautų sueiga "Trys lašai ant Banginio"
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos skautams įteikta padėka
Informacinių technologijų internetinis konkursas moksleiviams "Conexum"
- Alvikas Adas (11 klasė);
- Burbulis Julius (8a klasė);
- Deltuva Arnas (8a klasė);
- Kaminskas Lukas (11 klasė);
- Stravinskas Lukas (7a klasė).
Fizikos internetinis konkursas moksleiviams "Etalon"
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė);
- Deltuva Arnas (8a klasė);
- Stravinskaitė Paulina (8a klasė)
Biologijos ir chemijos internetinis konkursas moksleiviams "Elementum"
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė);
- Banionytė Inga (8a klasė);
- Bendinskaitė Dovilė (12 klasė);
- Brūzgaitė Greta (9a klasė);
- Celiešiūtė Paulina (9a klasė);
- Deltuva Arnas (8a klasė);
- Dragūnaitė Violeta (9a klasė);
- Garmutė Gabrielė (9a klasė);
- Gudaitytė Patricija (8a klasė);
- Jankauskas Gintautas (9a klasė);
- Kazlauskas Jonas (9a klasė);
- Kurtovas Kasparas (9b klasė);
- Maciulevičius Lukas (8b klasė);
- Milušauskas Arvydas (9a klasė);
- Misevičiūtė Gabrielė (9a klasė);
- Stravinskaitė Paulina (8a klasė);
- Vinkleris Tomas (9a klasė);
- Zgirskis Raimundas (9a klasė);
- Zujūtė Raminta (10b klasė);
- Žurauskas Laurynas (8a klasė).
Lietuvos mokinių dailės olimpiada
- Karolina Vaikšnytė (11 klasė)
Tarptautinio mintino skaičiavimo konkurso "Matmintinis" respublikinis etapas
- Stravinskaitė Paulina (8a klasė);
- Stravinskas Lukas (7a klasė)
Tarptautinė Kalėdinės labdaros mugė Vilniaus "Rotušėje"
- Prienų "Revuonos" vidurinė mokykla
Respublikinis informacinių technologijų konkursas "Kompiuterinė Kalėdų pasaka"
- Alaburdaitė Agnė (8a klasė);
- Alaburdaitė Ugnė (3a klasė);
- Deltuva Arnas (8a klasė);
- Deltuva Pijus (5b klasė)
Respublikinis kūrybinis mokinių konkursas "Marginame matematiką"
- Brūzgaitė Greta (9a klasė);
Respublikinis konkursas "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija"
- Deltuva Arnas (8a klasė);
- Deltuva Pijus (5b klasė)
Respublikinis informacinių technologijų konkursas "Dovana Lietuvos tūkstantmečiui"
- Deltuva Arnas (8a klasė)
Respublikinė pilietinė akcija "Vilties paukštė"
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos mokytojai ir mokiniai