-
Smulkiau
-
Autorius Rasa Alaburdienė
-
Mokinių pasiekimai 2011-2012 mokslo metais
Rajoninių renginių nugalėtojai
Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybos kūno kultūros mokytojui Pranui Kundrotui atminti
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos mergaičių komanda laimėjo III vietą (mokytoja E. Bendinskienė;
- Martikaitytė Sigita šuolio į aukštį rungtyje laimėjo I vietą (12 kl.) (mokytoja E. Bendinskienė);
- Ptakaitė Ieva šuolio į aukštį rungtyje laimėjo III vietą (12 kl.) (mokytoja E. Bendinskienė).
Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos Sporto mokyklos direktoriui Juozui Lodai atminti
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos mergaičių komanda laimėjo II vietą (mokytoja E. Bendinskienė;
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos berniukų komanda laimėjo III vietą (mokytojas A. Vaškys);
- Černevičiūtė Kamilė kamuoliuko metimo (150 g.) rungtyje laimėjo I vietą (7a kl.) (mokytoja E. Bendinskienė);
- Mickevičiūtė Vytautė šuolio į tolį rungtyje laimėjo I vietą (7a kl.) (mokytoja E. Bendinskienė);
- Juškevičius Povilas kamuoliuko metimo (150 g.) rungtyje laimėjo II vietą (6b kl.) (mokytoja E. Bendinskienė);
- Černevičiūtė Kamilė šuolio į tolį rungtyje laimėjo II vietą (7a kl.) (mokytoja E. Bendinskienė);
- Mickevičiūtė Vytautė 60 metrų bėgimo rungtyje laimėjo II vietą (7b kl.) (mokytoja E. Bendinskienė);
- Juodžbalis Lukas 60 metrų bėgimo rungtyje laimėjo II vietą (7b kl.) (mokytojas A. Vaškys);
- Juodžbalis Lukas šuolio į tolį rungtyje laimėjo III vietą (7b kl.) (mokytojas A. Vaškys);
- Brinevičiūtė Dainora šuolio į tolį rungtyje laimėjo III vietą (8a kl.) (mokytoja E. Bendinskienė).
Prienų rajono mokinių piešinių konkursas "Nupiešk mamos akis..."
- Bieliauskas Martynas tapo laureatu (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Garšva Saulius tapo laureatu (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė);
- Jurevičius Arijus tapo laureatu (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Olsevičiūtė Justė tapo laureate (7b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Kreivėnaitė Berta tapo laureate (10b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Burbaitė Agnė tapo laureate (11a kl.) (mokytoja R. Uleckienė).
Prienų rajono pradinių klasių mokinių konkursas "Šviesoforas"
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda laimėji I vietą (mokytoja A. Simanaitienė):
- Matulaitis Domas (1 kl.);
- Stravinskaitė Agnė (2 kl.);
- Damynaitė Miglė (3 kl.);
- Damynas Povilas (4 kl.).
Prienų rajono pradinių klasių mokinių kūrybos šventė "Pirmieji daigeliai"
- Kisieliūtė Karilė tapo laureate (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Janušauskaitė Monika tapo laureate (3 kl.) (mokytoja A. Simanaitienė).
Prienų rajono ekonomikos ir verslumo žinių konkursas
- Aladakauskaitė Greta (9a kl.) laimėjo III vietą (mokytoja A. Menkevičienė).
Prienų rajono aštuntų klasių mokinių konkursas "Blaivi klasė"
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos 8b klasė laimėjo I vietą (mokytoja L. Paplauskienė, socialinė pedagogė V. Miknevičienė).
Prienų rajono mokinių meninio religinės tematikos tekstų skaitymo konkursas "Į Tave, Viešpatie, keliu savo širdį"
- Janušauskaitė Monika tapo laureate (3 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė);
- Butkus Emilis tapo laureatu (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė);
- Stravinskas Pijus tapo laureatu (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė);
- Radzevičiūtė Greta tapo laureate (7a kl.) (mokytoja L. Skurdelienė).
Prienų rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros viktorina-konkursas "Gyvoji kalba"
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda laimėjo pirmąją vietą (mokytojos V. Kurtovienė, V. Kuzmauskienė, V. Pikčilingienė, R. Šalčiūtė.
- Matas Danilevičius (6a kl.);
- Aistė Sorakaitė (6a kl.);
- Greta Radzevičiūtė (7a kl.);
- Augustė Kurtovaitė (7b kl.);
- Margarita Juodsnukytė (8a kl.);
- Akvilė Celiešiūtė (8b kl.).
Prienų miesto mokyklų vaikinų tinklinio varžybos
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda užėmė III vietą (mokytojas A. Vaškys):
- Arnas Deltuva (10a kl.);
- Brinevičius Gytis (10b kl.);
- Čepulionis Mantas (10b kl.);
- Kurtovas Kasparas (11b kl.).
Mokinių ekologinio plakato konkursas "Žemei reikia draugų. Vartok saikingai, rinkis atsakingai"
- Jurevičius Arijus pelnė nominaciją "Už tapybiškumą" (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Sorakaitė Aistė pelnė nominaciją "Už temos aktualumą" (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė).
Prienų miesto mokyklų merginų tinklinio varžybos
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda užėmė II vietą (mokytoja E. Bendinskienė):
- Galinytė Kamilė (10a kl.);
- Platūkytė Gabrielė (10a kl.);
- Stravinskaitė Paulina (10a kl.);
- Zelenekaitė Ineta (10b kl.).
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda užėmė III vietą (mokytoja E. Bendinskienė):
- Bucevičiūtė Laura (12 kl.);
- Kemtytė Viktorija (12 kl.);
- Ptakaitė Ieva (12 kl.);
- Sinkevičiūtė Erika (12 kl.).
Rajoninė mokinių darbų paroda-konkursas "Kaukė-2012"
- Mažeika Lukas laimėjo I vietą ir apdovanotas specialiu prizu (7b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Olsevičiūtė Justė laimėjo I vietą (7b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Deltuva Arnas laimėjo I vietą (10a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Riliškytė Erika laimėjo II vietą ir įteikta padėka (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Radzevičiūtė Greta laimėjo II vietą (7a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Deltuva Pijus laimėjo III vietą (7b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Mažeika Erikas apdovanotas specialiu prizu ir įteikta padėka (5a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Alaburdaitė Ugnė įteikta padėka (5a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Burbaitė Augustė įteikta padėka (5a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Dūdaitė Betričė įteikta padėka (7b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Zdanevičius Eimantas įteikta padėka (11b kl.) (mokytoja R. Uleckienė).
Prienų rajono Frankofonijos šventė, meninio skaitymo konkursas (prancūzų kalba):
- Deltuva Arnas tapo laureatu (10a kl.) (mokytoja J. Konovalova);
- Šiugždinytė Mingailė tapo laureate (10b kl.) (mokytoja J. Konovalova).
4 klasės mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas
- Stravinskas Pijus laimėjo III vietą (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė).
Česlovo Kudabos konkurso rajoninis etapas
- Radzevičiūtė Greta laimėjo II vietą (7a kl.) (mokytoja S. Kazlauskaitė);
- Juodsnukytė Margarita laimėjo III vietą (8a kl.) (mokytoja S. Kazlauskaitė).
Meninių dirbinių paroda-konkursas "Žiemos improvizacija. Žiemos pumpurai"
- Aldakauskas Danielius tapo laureatu (2 kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Peleckaitė Justė apdovanota pagyrimo raštu (2 kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Stravinskaitė Agnė tapo laureate (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė);
- Uleckas Dominykas tapo laureatu ir apdovanotas verslininkų Danutės ir Gedimino Olsevičių prizu (2 kl.) (mokytoja R. Uleckienė);
- Stravinskas Pijus tapo laureatu (4 kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Alaburdaitė Ugnė apdovanota UAB "Trupinys" prizu (5a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Burbaitė Augustė apdovanota UAB "Trupinys" prizu (5a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Banionytė Karolina tapo laureate (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Butkutė Silvija tapo laureate (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Jurevičius Arijus apdovanota verslininkų Danutės ir Gedimino Olsevičių prizu (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Kovalenkaitė Milena apdovanota pagyrimo raštu (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Sorakaitė Aistė tapo laureate (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Stravinskas Laurynas apdovanotas pagyrimo raštu (6a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Keturakis Mindaugas tapo laureatu (7a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Mickevičiūtė Vytautė tapo laureate (7a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Radzevičiūtė Greta tapo laureate (7a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Kurtovaitė Augustė apdovanota verslininkų Danutės ir Gedimino Olsevičių prizu (7b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Dabrišiūtė Emilija apdovanota Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Algio Marcinkevičiaus prizu (8a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Šumaiskaitė Aurika apdovanota Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Algio Marcinkevičiaus prizu (8a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Aleksandravičiūtė Ieva tapo laureate (8b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Aldakauskaitė Greta apdovanota verslininkų Danutės ir Gedimino Olsevičių prizu (9a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Bacvinkaitė Lukrecija apdovanota verslininkų Danutės ir Gedimino Olsevičių prizu (9a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Pikčilingis Gytis apdovanota Prienų seniūnijos prizu (9a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Stravinskaitė Paulina apdovanota "Swedbankas" ir mokytojos Irenos Vincekienės prizais (9a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Šalčiūtė Greta tapo laureate (9b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Vilkaitė Ringailė tapo laureate (9b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Deltuva Arnas tapo laureatu (10a kl.) ( mokytoja A. Deltuvienė);
- Žurauskas Laurynas tapo laureatu (10a kl.) ( mokytoja A. Deltuvienė);
- Aldakauskaitė Viktorija apdovanota UAB "Prienų eteris" prizu (10b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Šiugždinytė Mingailė apdovanota UAB "Prienų eteris" prizu (10b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė);
- Burbaitė Agnė tapo laureate (11a kl.) (mokytoja R. Uleckienė);
- Petraška Gintas apdovanotas pagyrimo raštu (11a kl.) (mokytoja R. Uleckienė);
- Būras Tomas apdovanotas pagyrimo raštu (11b kl.) (mokytoja R. Uleckienė);
- Pikčilingis Vaidas tapo laureatu (11b kl.) (mokytoja R. Uleckienė).
Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas
- Radzevičiūtė Greta laimėjo I vietą (7a kl.) (mokytoja V. Glaveckienė).
Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybos, skirtos LR Seimo nario Juozo Palionio atminimui
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos vaikinų komanda laimėjo II vietą (mokytoja A. Vaškys);
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos berniukų komanda laimėjo III vietą (mokytoja A. Vaškys).
Rajoninis informacinių technologijų konkursas "Po pamokų"
- Alaburdaitė Ugnė laimėjo I vietą (5a kl.) (mokytojos R. Alaburdienė, V. Kurtovienė);
- Aleksynas Orestas laimėjo I vietą (5a kl.) (mokytojos R. Alaburdienė, V. Kurtovienė);
- Kurtovaitė Augustė laimėjo I vietą (7b kl.) (mokytojos R. Alaburdienė, V. Kurtovienė);
- Stankūnas Vytautas laimėjo I vietą (12 kl.) (mokytojos R. Alaburdienė, J. Konovalova);
- Tamošiūnaitė Kamilė laimėjo I vietą (12 kl.) (mokytojos R. Alaburdienė, J. Konovalova);
- Vaitkevičius Augustinas laimėjo II vietą (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė).
Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninis etapas
- Zgirskis Raimundas laimėjo III vietą (11a kl.) (mokytoja A. Lasatienė).
Lietuvos mokinių 61-osios matematikos olimpiados rajoninis etapas
- Keturakis Mindaugas laimėjo I vietą (7a kl.) (mokytoja R. Sorakienė);
- Maciulevičius Lukas laimėjo I vietą (10b kl.) (mokytoja K. Kravčenko);
- Alaburdaitė Ugnė laimėjo II vietą (5a kl.) (mokytoja A. Menkevičienė);
- Stravinskaitė Paulina laimėjo II vietą (10a kl.) (mokytoja K. Kravčenko).
Lietuvos mokinių 9-12 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiados rajoninis etapas
- Maciulevičius Lukas laimėjo I vietą (10b kl.) (mokytoja E. Kėvalaitė);
- Stravinskaitė Paulina laimėjo II vietą (10a kl.) (mokytoja V. Kurtovienė).
Lietuvos mokinių 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados rajoninis etapas
- Maciulevičius Lukas laimėjo I vietą (10b kl.) (mokytoja L. Paplauskienė);
- Karosevičius Almantas laimėjo II vietą (10b kl.) (mokytoja L. Paplauskienė);
- Dragūnaitė Violeta laimėjo II vietą (11a kl.) (mokytoja L. Paplauskienė).
Lietuvos mokinių 60-osios fizikos olimpiados rajoninis etapas
- Maciulevičius Lukas laimėjo I vietą (10b kl.) (mokytoja Z. Ferevičienė);
- Stravinskaitė Paulina laimėjo II vietą (10a kl.) (mokytoja Z. Ferevičienė).
Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas
- Kreivėnaitė Berta laimėjo I vietą (10b kl.) (mokytoja A. Deltuvienė).
Rajoninis meninio skaitymo konkursas
- Danilevičius Matas laimėjo II vietą (6a kl.) (mokytoja V. Pikčilingienė).
Lietuvos mokinių 45-osios biologijos olimpiados rajoninis etapas
- Karosevičius Almantas laimėjo III vietą (10b kl.) (mokytoja L. Guobienė).
Lietuvos mokinių 50-osios chemijos olimpiados rajoninis etapas
- Maciulevičius Lukas laimėjo I vietą (10b kl.) (mokytoja D. Baranauskienė).
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajoninis etapas
- Jakubauskas Mindaugas laimėjo III vietą (10b kl.) (mokytoja R. Alaburdienė).
Kalėdinis Prienų miesto mokyklų mišrių komandų tinklinio turnyras (mokytoja E. Bendinskienė)
- Pirmoji Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda laimėjo I vietą:
- Baronas Gražvydas (12 kl.);
- Bucevičiūtė Laura (12 kl.);
- Stankūnas Vytautas (12 kl.);
- Zujūtė Raminta (12 kl.).
- Antroji Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda laimėjo III vietą:
- Brūzgaitė Greta (11a kl.);
- Vaitauskas Skirmantas (11a kl.);
- Vinkleris Tomas (11a kl.);
- Glaveckaitė Ieva (11b kl.).
Rajoninis 5-10 klasių mokinių kūrybos konkursas "Kuriame pasaką"
- Aleksynas Orestas tapo laureatu (5a kl.) (mokytoja V. Kurtovienė);
- Petraškaitė Karolina tapo laureate (5a kl.) (mokytoja V. Kurtovienė);
- Danilevičius Matas tapo laureatu (6a kl.) (mokytoja V. Pikčilingienė);
- Kurtovaitė Augustė tapo laureate (7b kl.) (mokytoja V. Kurtovienė);
- Celiešiūtė Akvilė tapo laureate (8b kl.) (mokytoja V. Kurtovaitė).
Prienų rajono mokyklų mokinių (1998 m. ir jaunesnių) mažojo futbolo 5x5 varžybos
- Mokyklos berniukų komanda laimėjo II vietą (mokytoja E. Bendinskienė).
Prienų rajono mokyklų mokinių (1999-2000 m. gimusiųjų berniukų) kvadrato varžybos
- Mokyklos komanda laimėjo I vietą (5-6 kl.) (mokytoja E. Bendinskienė):
- Bendinskas Paulius (5a kl.);
- Brūzga Karolis (5b kl.);
- Davidavičius Justas (6a kl.);
- Kačergius Andrius (6a kl.);
- Vilkas Ernestas (6a kl.);
- Zagurskas Lukas (6a kl.);
- Žilinskas Edvinas (6a kl.);
- Žvaliauskas Rimantas (6a kl.);
- Juškevičius Povilas (6b kl.);
- Kalėda Edgaras (6b kl.);
- Rymovičius Ernestas (6b kl.);
- Šimkus Karolis (6b kl.).
Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos suorganizuotas mokinių rašinių konkursas "Būk saugus moksleivi"
- Radzvilavičiūtė Kamila laimėjo I vietą (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė).
Prienų rajono mokyklų mokinių (1999-2000 m. gimusiųjų mergaičių) kvadrato varžybos
- Mokyklos komanda laimėjo I vietą (5-6 kl.) (mokytoja E. Bendinskienė).
- Dumbliauskaitė Paulina (5a kl.);
- Petraškaitė Karolina (5a kl.);
- Senavaitytė Kamilė (5b kl.);
- Dumbliauskaitė Ugnė (6a kl.);
- Klimavičiūtė Ugnė (6a kl.);
- Kovalenkaitė Milena (6a kl.);
- Riliškytė Erika (6a kl.);
- Veiverytė Simona (6a kl.);
- Balnytė Joana (6b kl.);
- Banionytė Laura (6b kl.);
- Matulevičiūtė Elizabeta (6b kl.);
- Žurauskaitė Miglė (7b kl.).
2011-2012 m. m. Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio zoninės berniukų kvadrato varžybos
Mokyklos komanda laimėjo II vietą (5-6 kl.) (mokytoja E. Bendinskienė)
Piešinių konkursas "Sveikas maistas, sveikas aš"
- Dominykas Uleckas laimėjo I vietą (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė);
- Gabija Guobytė laimėjo II vietą (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Karilė Kisieliūtė laimėjo III vietą (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė).
Prienų rajono mokyklų mokinių (2001 m. gimusiųjų ir jaunesnių) kvadrato varžybos
- Mokyklos komanda laimėjo I vietą (3-4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė)
- Bačiūnaitė Evelina (3 kl.);
- Butkus Emilis (4 kl.);
- Damynas Povilas (4 kl.);
- Damynaitė Miglė (3 kl.);
- Gedžiūtė Gabrielė (4 kl.);
- Jankauskaitė Emilija (4 kl.);
- Kovalenko Simona (4 kl.);
- Kurlavičius Adomas (4 kl.);
- Rasimaitė Dovilė (4 kl.);
- Radzvilavičiūtė Kamila (4 kl.);
- Zagurskas Aivaras (4 kl.);
- Zujus Dominykas (4 kl.).
Prienų rajono mokyklų mokinių rudens kroso varžybos
- Deltuva Arnas 2000 m. nuotolio rungtyje laimėjo III vietą (10a kl.) (mokytoja A. Vaškys).
Rajoninių renginių dalyviai
Rajoninės dainų ir šokių šventės "Tykiai, tykiai Nemunėlis teka" dalyviai:
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos mokiniai (mokytojai G. Kareivaitė, A. Leskauskas, D. Skučienė, R. Uleckienė).
Rajoninio projekto "Savojo tapatumo beieškant" dalyviai:
- Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos komanda (mokytojos V. Miknevičienė, D. Skučienė, R. Uleckienė).
Rajoninės ketvirtų klasių mokinių Žinių šventės dalyviai:
- Damynas Povilas (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė);
- Radzvilavičiūtė Kamila (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė).
Prienų rajono mokinių piešinių konkurso "Nupiešk mamos akis..." dalyviai:
- Bieliauskas Martynas (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Kisieliūtė Karilė (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Kostinas Lukas (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė);
- Naudžiūnaitė Vaida (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė);
- Černevičiūtė Kamilė (7a kl.) (mokytoja A. Deltuvienė).
Prienų rajono ekonomikos ir verslumo žinių konkurso dalyviai:
- Vaikšnys Povilas (9a kl.) (mokytoja A. Menkevičienė);
- Sinkevičiūtė Giedrė (9b kl.) (mokytoja R. Sorakienė).
Meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo dalyvis:
- Radzevičiūtė Greta (7a kl.) (mokytoja R. Šalčiūtė).
4 klasės mokinių matematikos olimpiados rajoninio etapo dalyvis:
- Damynas Povilas (4 kl.) (mokytoja D. Baranauskienė).
Meninių dirbinių parodos-konkurso "Žiemos improvizacija. Žiemos pumpurai" dalyviai:
- Peleckaitė Justė (2 kl.) (mokytoja D. Moisejevienė);
- Petraška Gintas (11a kl.) (mokytoja R. Uleckienė);
- Būras Tomas (11b kl.) (mokytoja R. Uleckienė).
Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninio etapo dalyviai:
- Pikčilingis Gytis (9a kl.) (mokytoja V. Glaveckienė);
- Vaitkevičius Tomas (9b kl.) (mokytoja V. Glaveckienė).
Rajoninio informacinių technologijų konkurso "Po pamokų" dalyviai:
- Prūsaitis Dovydas (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Stankevičiūtė Gabija (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Žilinskaitė Karina (1 kl.) (mokytoja V. Abramavičienė);
- Balčiūnaitė Evelina (3 kl.) (mokytoja A. Simanaitienė);
- Damynaitė Miglė (3 kl.) (mokytoja A. Simanaitienė);
- Janušauskaitė Monika (3 kl.) (mokytoja A. Simanaitienė).
Lietuvos mokinių 61-osios matematikos olimpiados rajoninio etapo dalyviai:
- Aleksynas Orestas (5a kl.) (mokytoja A. Menkevičienė);
- Stravinskas Laurynas (6a kl.) (mokytoja A. Menkevičienė);
- Radzevičiūtė Greta (7a kl.) (mokytoja R. Sorakienė);
- Jakubauskas Mindaugas (10b kl.) (mokytoja K. Kravčenko).
Lietuvos mokinių 9-12 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiados rajoninio etapo dalyviai:
- Gusaitė Jurgita (11b kl.) (mokytoja V. Pikčilingienė).
Lietuvos mokinių 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados rajoninio etapo dalyviai:
- Banionytė Inga (10a kl.) (mokytoja T. Mačiulienė);
- Žurauskas Laurynas (10a kl.) (mokytoja T. Mačiulienė);
- Misevičiūtė Gabrielė (11a kl.) (mokytoja L. Paplauskienė).
Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninio etapo dalyviai (mokytoja R. Uleckienė):
- Burbaitė Agnė (11a kl.);
- Baranauskaitė Milda (11b kl.);
- Brūzgaitė Ligita (11b kl.).
Kalėdinės akcijos "Papuoškime Prienų rajono savivaldybės partnerių eglutes" dalyviai (mokytojos V. Glaveckienė ir R. Uleckienė):
- Burbulis Lukas (7a kl.);
- Celiešius Vaidas (7a kl.);
- Černevičiūtė Kamilė (7a kl.);
- Juralionytė Judita (7a kl.);
- Keturakis Mindaugas (7a kl.);
- Kizevičiūtė Karolina (7a kl.);
- Klimavičius Aurimas (7a kl.);
- Krūvelis Tautvydas (7a kl.);
- Kuzmickas Andrius (7a kl.);
- Matulevičiūtė Paula (7a kl.);
- Vinkleris Tomas (11a kl.);
- Zgirskis Raimundas (11a kl.);
- Balnytė Evelina (11b kl.);
- Brūzgaitė Ligita (11b kl.);
- Glaveckaitė Ieva (11b kl.);
- Gusaitė Jurgita (11b kl.);
- Keturakytė Violeta (11b kl.);
- Skinkys Darius (11b kl.);
- Žurauskaitė Kamilė (11b kl.).
Rajoninio 5-10 klasių mokinių kūrybos konkurso "Kuriame pasaką" dalyviai:
- Alaburdaitė Ugnė (5a kl.) (mokytoja V. Kurtovienė);
- Sabotaitis Mykolas Karolis (5a kl.) (mokytoja V. Kurtovienė);
- Stravinskas Laurynas (6a kl.) (mokytoja V. Pikčilingienė);
- Zagurskas Lukas (6a kl.) (mokytoja V. Pikčilingienė);
- Radzevičiūtė Greta (7a kl.) (mokytoja R. Šalčiūtė);
- Žirniauskaitė Vyginta (7a kl.) (mokytoja R. Šalčiūtė).
Rajoninio renginio "Mokytojo dienos regata - 2011" dalyviai (mokytoja E. Bendinskienė):
- Zagurskas Osvaldas (9b kl.);
- Garmutė Gabrielė (11a kl.);
- Celiešiūtė Paulina (11a kl.);
- Kazlauskas Jonas (11a kl.);
- Petraška Gintas (11a kl.);
- Vinkleris Tomas (11a kl.);
- Zgirskis Raimundas (11a kl.);
- Vilkas Karolis (11b kl.);
- Baronas Gražvydas (12 kl.);
- Bucevičiūtė Laura (12 kl.);
- Sinkevičiūtė Erika (12 kl.);
- Stankūnas Lukas (12 kl.);
- Stankūnas Vytautas (12 kl.);
- Zujūtė Raminta (12 kl.).
- Šimukaitis Martynas (12 kl.).