Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra 2020" (Mok. R. Sorakienė)

Augustas Kurlavičius (6a kl.) laimėjo 3 vietą;

Kings olimpiados finalas

Anglų kalbos olimpiada (Mok. R. Markovskaja, N. Matuizienė)

Matas Šalčius (2 kl.) I laipsnio diplomas;
Miglė Žukauskaitė (4a kl.) I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) II laipsnio diplomas;
Tajus Dereškevičius (3 kl.) II-ojo lygio diplomas:
Kevin Kuzminas (3 kl.) II-ojo lygio diplomas
;
Joris Tarulis (3 kl.) II-ojo lygio diplomas;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) II-ojo lygio diplomas
Eva Vitkauskaitė (4a kl. ) II laipsnio diplomas;

Lietuvių kalbos olimpiada (Mok. N. Matuizienė)

Kevin Kuzminas (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;
Adriana Račkelytė (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) II-ojo lygio diplomas;

Matematikos olimpiada (Mok. N. Matuizienė)

Jokūbas Bujavičius (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;
Kevin Kuzminas (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) I-ojo lygio diplomas;

Konkurso "Olimpis" pavasario sesija

Lietuvių kalbos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, N. Matuizienė, D. Moisejevienė, V. Pikčilingienė)

Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Aironas Babravičius (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Miglė Bartusevičiūtė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Liepa Sabaliauskaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Titas Blaževskis (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adriana Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Deimantė Packevičiūtė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Simas Aleksynas (5 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Silvija Kazlauskaitė (7a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Smiltė Sabaliauskaitė (7a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Emilis Cibulskas (1 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Audrius Adamonis (2 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Eglė Danilevičiūtė (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Matematikos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, K. Kravčenko, N. Matuizienė, D. Moisejevienė)

Aironas Babravičius (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Miglė Bartusevičiūtė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Liepa Sabaliauskaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Elvita Grybauskaitė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adriana Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Emilis Cibulskas (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Adomas Rukas (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Audrius Adamonis (2 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Matas Bartusevičius (5 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Biologijos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, N. Matuizienė, D. Moisejevienė, L. Petkevičienė)

Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Titas Blaževskis (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Eglė Danilevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Arnas Jarmalauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Adriana Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Aironas Babravičius (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Miglė Bartusevičiūtė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Emilis Cibulskas (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Liepa Sabaliauskaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Deimantė Packevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Audrius Adamonis (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Simas Aleksynas (5 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Tumas Žukauskas (5 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Silvija Kazlauskaitė (7a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Informacinių technologijų konkursas (Mok. V. Abramavičienė, R. Alaburdienė, N. Matuizienė, D. Moisejevienė)

Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Silvija Kazlauskaitė (7a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Emilis Cibulskas (1 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Adriana Račkelytė (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Matas Bartusevičius (5 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Tumas Žukauskas (5 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Anglų kalbos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, R. Markovskaja, N. Matuizienė, D. Moisejevienė)

Aironas Babravičius (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Deimantė Packevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adriana Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Simas Aleksynas (5 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Augustė Mažeikaitė (5 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Smiltė Sabaliauskaitė (7a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Arnas Jarmalauskas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Matas Bartusevičius (5 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Fizikos konkursas (Mok. Z. Ferevičienė)

Silvija Kazlauskaitė (7a kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Istorijos konkursas (Mok. I. Vincekienė)

Silvija Kazlauskaitė (7a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Simas Aleksynas (5 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Augustė Mažeikaitė (5 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Smiltė Sabaliauskaitė (7a kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Respublikinis meninių dirbinių paroda-konkursas "Žiemos improvizacija. Šaltis išrašys languos..." (Mok. V. Abramavičienė, A. Deltuvienė, V. Glaveckienė, D. Jonykienė, D. Kriščiūnienė, I. Kuzminskienė, R. Uleckienė)

Adrija Ignatavičiūtė (PUG) tapo laureate;
Leila Tamašauskaitė (PUG) tapo laureate;
Austėja Žukauskaitė (PUG) tapo laureate;
Agnė Milinskaitė (1 kl.) tapo laureate;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) tapo laureate;
Miglė Stirbytė (2 kl.) tapo laureate;
Tumas Žukauskas (5 kl.) tapo laureatu;
Augustas Kurlavičius (6a kl.) tapo laureatu;
Darija Kuzmickaitė (6a kl.) tapo laureate;
Matas Stravinskas (6a kl.) tapo laureatu;
Milda Ferevičiūtė (7a kl.) tapo laureate;
Emilija Kazakauskaitė (7a kl.) tapo laureate;
Silvija Kazlauskaitė (7a kl.) tapo laureate;
Paulina Vilbasytė (7a kl.) tapo laureate;
Emilija Vilčinskaitė (7a kl.) tapo laureate;
Lauryna Jankauskaitė (8a kl.) tapo laureate;
Gabija Matuizaitė (8a kl.) tapo laureate;
Viktorija Černevičiūtė (9b kl.) tapo laureate;
Henrikas Matusevičius (9b kl.) tapo laureatu;
Danielius Aldakauskas (10 kl.) tapo laureatu;
Dominykas Uleckas (10 kl.) tapo laureatu;
Gabrielius Pranckevičius (10l kl.) tapo laureatu;
Ernestas Batutis (10s kl.) tapo laureatu;

Respublikinis konkursas"Piešinys - matematinis uždavinys" (Mok. R. Alaburdienė, R. Uleckienė)

Augustas Kurlavičius (6a kl.) laimėjo II vietą;

Kings olimpiados finalas

Lietuvių kalbos olimpiada (Mok. N. Matuizienė)

Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Anglų kalbos olimpiada (Mok. N. Matuizienė)

Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Pasaulio pažinimo olimpiada (Mok. N. Matuizienė)

Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Matematikos olimpiada (Mok. N. Matuizienė, R. Sorakienė)

Augustas Kurlavičius (5 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Konkurso "Olimpis" rudens sesija

Lietuvių kalbos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, N. Matuizienė, D. Moisejevienė, V. Pikčilingienė)

Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Ajus Raiskas (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Liepa Sabaliauskaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Deimantė Bubnytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adomas Jaruševičius (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Arnas Jarmalauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adrija Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Miglė Bartusevičiūtė (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Titas Blaževskis (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Milda Ferevičiūtė (7a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Matematikos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, K. Kravčenko, N. Matuizienė, D. Moisejevienė)

Ajus Raiskas (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Agota Žuklytė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adomas Rukas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Arnas Jarmalauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Joris Tarulis (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Adomas Jaruševičius (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Adrija Račkelytė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Milda Ferevičiūtė (7a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Miglė Bartusevičiūtė (1 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Liepa Sabaliauskaitė (1 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Deimantė Packevičiūtė (3 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Liudas Lasata (9a kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Biologijos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, N. Matuizienė, D. Moisejevienė, L. Petkevičienė)

Miglė Bartusevičiūtė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Ajus Raiskas (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Paulina Sirusaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Agota Žuklytė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Deimantė Bubnytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adomas Jaruševičius (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Titas Blaževskis (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Elvita Grybauskaitė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Deimantė Packevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Adrija Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Joris Tarulis (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Milda Ferevičiūtė (7a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Gabija Radzevičiūtė (2 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Eglė Danilevičiūtė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Informacinių technologijų konkursas (Mok. V. Abramavičienė, N. Matuizienė, D. Moisejevienė)

Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Vincekas (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Vilius Kleiza (1 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;
Guoda Petraškaitė (1 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Deimantė Bubnytė (2 kl.) laimėjo III laipsnio diplomą;

Anglų kalbos konkursas (Mok. V. Abramavičienė, R. Markovskaja, N. Matuizienė, D. Moisejevienė)

Ajus Raiskas (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Julija Survilaitė (1 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Eglė Laukaitytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Anna Ogrady (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Matas Šliaužys (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Urtė Žilvytė (2 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Jokūbas Bujavičius (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Elvita Grybauskaitė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Arnas Jarmalauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Kevin Kuzminas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Adrija Račkelytė (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Joris Tarulis (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Gabrijielius Žvaliauskas (3 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Liudas Lasata (9a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Melda Prekevičiūtė (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Fizikos konkursas (Mok. Z. Ferevičienė)

Liudas Lasata (9a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;
Milda Ferevičiūtė (7a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;
Mantas Ščerbinskas (9a kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;

Istorijos konkursas (Mok. I. Vincekienė)

Liudas Lasata (9a kl.) laimėjo I laipsnio diplomą;

Ketvirtasis tarptautinis vaikų festivalis "Bangos vaikai" (mok. R. Liutvynskienė)

Joris Tarulis (3 kl.) laimėjo II laipsnio diplomą;