Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, savivaldybės biudžetinė įstaiga, Dariaus ir Girėno g. 6, LT-59114 Prienai, mokyklos kodas – 190189861, skelbia atranką kineziterapeuto pareigoms.

Pareigybės lygis: B
Darbo krūvis : 0,5 etato.
Darbo sutarties rūšis: terminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

• turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų ir įgijus kineziterapeuto kvalifikaciją;
• išmanyti: žmogaus anatomiją, fiziologiją, patologiją, biomechaniką, kineziologiją, žmogaus augimo ir vystymosi bei amžiaus ir lyties ypatumus, kineziterapijos poveikį žmogaus organizmui, ergonomikos principus, fizinių ir fizikinių veiksnių poveikį ir taikymą, judesių valdymą, fizinių pratimų atlikimo principus, fiziologinius, patologinius, struktūrinius ir funkcinius pokyčius, kurie gali turėti įtakos mokinio sveikatos būklei ir kineziterapijos eigai, įvairaus amžiaus žmonių psichosocialinės elgsenos ypatumus;
• išmanyti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymą, kitus teisės aktus, reglamentuojančius mokyklos veiklą, mokinių ugdymą ir pagalbą mokiniams bei kineziterapeuto darbą;
• vykdyti kineziterapeuto pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Privalumai:

• darbo patirtis;
• rekomendacijos (pageidautina).

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
• asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
• išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
• gyvenimo aprašymą;
• darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas;
• buvusių darbdavių rekomendacijas (pageidautina).

Darbo užmokestis priklauso nuo kvalifikacijos ir darbo stažo, mokamas du kartus per mėnesį.

Dokumentai priimami iki 2020-08-19 Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos raštinėje (Dariaus ir Girėno g. 6, Prienai) darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. Dokumentus galima pateikti asmeniškai, siųsti juos registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.su nuoroda „Kineziterapeuto atrankai“. Dokumentų originalai pristatomi tiesiogiai teikiant dokumentus arba atrankos dieną.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai bus informuoti ir pakviesti pokalbiui. Pretendentams, nepateikusiems dokumentų ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

Pretendentų atrankos būdas: pokalbis. Apie pokalbio laiką kiekvienas pretendentas, atitinkantis reikalavimus, bus informuoti atskirai.