Pareigybės lygis: A2

Darbo krūvis : 1,0 etatas.

Darbo sutarties rūšis: terminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

• aukštasis išsilavinimas ir socialinio pedagogo kvalifikacija;

gebėjimas teikti vaikui socialinę pedagoginę pagalbą;

• numatyti socialinės pedagoginės pagalbos vaikui ir mokiniui poreikius, jos teikimo formas ir būdus;

• gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniais, mokytojais, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), kitų institucijų darbuotojais;

• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;

mokėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, spręsti iškilusias problemas ir konfliktus, dirbti komandoje;

• mokėjimas kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;

• žinojimas bendrosios ir pedagoginės etikos normų.

Privalumai: darbo patirtis; rekomendacijos (pageidautina).

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

gyvenimo aprašymą;

darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas;

pirmosios medicinos pagalbos kursų pažymėjimo ir higienos įgūdžių mokymo kursų pažymėjimų kopijas;

buvusių darbdavių rekomendacijas (pageidautina).

Darbo užmokestis priklauso nuo kvalifikacijos ir darbo stažo, mokamas du kartus per mėnesį.

Dokumentai priimami iki 2020-02-26 Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos raštinėje (Dariaus ir Girėno g. 6, LT-59114 Prienai) nuo 8.00 iki 16.00 val. Dokumentus galima pateikti siunčiant juos registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. su nuoroda Socialinio pedagogo atrankai. Dokumentų originalai, pateikiami tiesiogiai teikiant dokumentus arba atrankos dieną, sutikrinami su kopijomis ir grąžinami.

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime į pokalbį. Pretendentams, nepateikusiems dokumentų, ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

Pretendentų atrankos būdas: pokalbis. Apie pokalbio laiką kiekvienas pretendentas, atitinkantis reikalavimus, bus informuoti atskirai.