Darbo krūvis: 1 etatas.
Darbo sutarties rūšis: terminuota, nuo 2016-09-01.
Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:
• aukštasis išsilavinimas ir socialinio pedagogo profesinė kvalifikacija;
• gebėjimas teikti vaikui socialinę pedagoginę pagalbą, panaudojant teorines žinias, rengiant socialines programas ir projektus, užtikrinant laisvalaikio veiklos formų įvairovę vaikų užimtumo kontekste bei koordinuojant socialinių paslaugų teikimą;
• socialinės pedagoginės veiklos organizavimo būdų ir metodų išmanymas;
• gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniais, mokytojais, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), pedagoginių psichologinių tarnybų, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais;
• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• mokėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, spręsti iškilusias problemas ir konfliktus, dirbti komandoje;
• mokėjimas kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
• žinojimas bendrosios ir pedagoginės etikos normų.

Privalumai:
• darbo patirtis;
• rekomendacijos.
Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:
• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
• asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
• išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
• gyvenimo aprašymą;
• darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas;
• pirmosios medicinos pagalbos kursų pažymėjimo ir higienos įgūdžių mokymo kursų pažymėjimų kopijas;
• gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.
Darbo užmokestis priklauso nuo kvalifikacijos ir darbo stažo, mokamas du kartus per mėnesį.

Pretendentų atrankos būdas: pokalbis.
Dokumentai priimami iki 2016-08-23 Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos raštinėje (Dariaus ir Girėno g. 6, LT-59114 Prienai) nuo 8.00 iki 16.00 val. Dokumentus galima pateikti siunčiant juos registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. su nuoroda Socialinio pedagogo atrankai. Dokumentų originalai, pateikiami tiesiogiai teikiant dokumentus arba atrankos dieną, sutikrinami su kopijomis ir grąžinami.
Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime į pokalbį. Pretendentams, nepateikusiems dokumentų, ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.
Atranka vyks 2016 m. rugpjūčio 24 d., 10.00 val.