erasmus logotipas„Erasmus+“ 2 programos pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ ( „Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“) veiklos yra vykdomos nuo mokslo metų pradžios, o sutartis su Nacionaline Mokėjimo Agentūra buvo pasirašyta kiek vėliau - gruodžio mėnesį.
2017 metų spalio mėn 9 dieną buvo sudaryta projekto darbo grupė, kurią patvirtino mokyklos direktorė. Projekto veiklos vykdomos pagal planą.

Projekto koordinatorė yra mokykla Zespol Szkol w Pobiedziskach ( Lenkija). Mūsų partneriai yra šios mokyklos:
1 DIMOTIKO SXOLEIO TRIANDRIAS (Graikija),
Hasköy Ortaokulu (Turkija),
Agrupamento de Escolas de Marco de Canaveses (Portugalija),
CEIP DE CERVO (Ispanija),
Greek School of Bucharest "Athena" (Rumunija).

Visų septynių Europos mokyklų, dalyvaujančių projekte, dėmesio centre yra kūrybiškumas ir kūrybingas rašymas. Manome, kad kūrybingo rašymo veiklos, kai jose taikomi atitinkami mokymo metodai ir būdai jaunųjų moksleivių skatinimui, padės sukurti ir palaikyti teigiamą atmosferą klasėje ir sustiprins moksleivių kūrybiškumą.
Dalinsimės savo kultūra ir kursime bendrus produktus. Tarptautinis tarpkultūrinis dialogas padės mokiniams pakeisti savo požiūrį, mokys gerbti kultūrų įvairovę.
Pagrindinė tema būs pasakojimai (legendos, mitai, pasakos), nes vaikai mėgsta jų klausytis ir tai geriausiai pažįstama nuo pat ankstyvos vaikystės.