Logotipaserasmus logotipasTarptautinio projekto "Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove" dalyviai rinko projekto logotipą. Laimėjo Graikijos mokinių sukurtas darbelis.

Daugiau informacijos galite rasti adresu

erasmus logotipasTarptautinis projektinis susitikimas Lenkijoje, Merijoje. Susitikimo santrauka

Tarptautinio projektinio susitikimo metu mokytojams buvo pravestas seminaras apie kūrybingą rašymą. Buvo pabrėžta, kad rašymo kokybė yra labai svarbi. Labai svarbu pradėti rašyti nuo paprastų žodžių, duodant jiems aprašymą, lyg tie žodžiai būtų patalpinami žodyne. Atlikus pratimus, susietus su poezija, buvo pasiūlyta parašyti eilėraštį. Buvo skatinama nesijaudinti, jeigu niekas nesupranta jūsų poezijos, nes tai JŪS parašėte, jūsų eilės ir jos yra tikrai gražios. Buvo kartojama, kad jūs visą laiką grįžtate prie to, ką parašėte,taisote, tobulinate. Ir visada esate pagiriamas žodžiais „nuostabu, fantastiška, puiku.Visa šita informacija, medžiaga, kūrybingumo potyriais mes pasidalinsime su projekto komanda.

Attachments:
Download this file (Laiškas 1.pdf)Laiškas1.pdf[ ]1197 kB
Download this file (Laiškas 2.pdf)Laiškas2.pdf[ ]579 kB
Download this file (Laiškas 3.pdf)Laiškas3.pdf[ ]812 kB
Download this file (Laiškas 4.pdf)Laiškas4.pdf[ ]1081 kB

erasmus logotipas„Erasmus+“ 2 programos pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ ( „Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“) veiklos yra vykdomos nuo mokslo metų pradžios, o sutartis su Nacionaline Mokėjimo Agentūra buvo pasirašyta kiek vėliau - gruodžio mėnesį.
2017 metų spalio mėn 9 dieną buvo sudaryta projekto darbo grupė, kurią patvirtino mokyklos direktorė. Projekto veiklos vykdomos pagal planą.

WP 20180115 010erasmus logotipasPrienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenė įgyvendina tarptautinį „Erasmus+“ programos projektą „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ ( „Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“) 2018 metų sausio 15 – 17 dienomis įvyko pirmasis tarptautinis mokytojų- projekto dalyvių - susitikimas Pobiedziska mokykloje, Lenkijoje. Jame dalyvavo dailės mokytoja Rasa Uleckienė ir projekto koordinatorė Adelė Berezovskaja. Susitikimo metu daug dėmesio skirta „Erasmus+“ programai pristatyti, šio projekto uždaviniams ir veiklai aptarti.Taip pat buvo aptartos jau atliktos veiklos, numatyti ateities planai ir būsimų mobilumų datos.

IMG 2275erasmus logotipas„Erasmus+“ 2 programos pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ ( „Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“) veiklos yra vykdomos ir toliau.