1Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla įgyvendina tarptautinį „Erasmus+“ programos projektą „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ („Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“). 2018 metų birželio 24-28 dienomis įvyko tarptautinis projekto koordinatorių, mokyklų vadovų, mokytojų susitikimas Marco de Canaveses mieste, Portugalijoje. Jame dalyvavo projekto koordinatorė Adelė Berezovskaja ir mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė. Kartu su Lietuvos atstovais projekte dalyvauja mokyklos iš Lenkijos, Ispanijos, Graikijos, Rumunijos, Turkijos ir Portugalijos. Mokyklos partnerės susirinko aptarti, pasidalinti informacija apie įgyvendintas 2017 -2018 mokslo metais projekto veiklas.

IMG 6209Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja tarptautiniame Erazmus+ projekte „Kurdami ir bendradarbiaudami džiaugiamės kultūrų įvairove“. Projekto tikslas – kūrybiškumo ugdymas, kultūrų savitumo skatinimas. Kartu su Lietuvos mokinias projekte dalyvauja mokiniai iš Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Turkijos. Mokinai kūrė projekto logotipą, pristatė savo šalies kultūrą (buvo šokamas liaudies šokis, dainuojama liaudies daina, filmuotą medžiagą galėjo matyti visi projeto dalyviai). Vykti į Garikiją, Salonikus, nusišypsojo laimė 6 a klsės mokiniams: Gabijai Matuizaitei, Laurynai Jankauskaitei ir Karoliui Jasulevičiui. Juos lydėjo projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Adelė Berezovskaja, dailės mokytoja Aušra Deltuvienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vytautė Kurtovienė. Mokiniai į Salonikus vežėsi iš keramikos pagamintus talismanus –žaismingas pelėdas, kūrė haiku (unikali Japonijos poezijos forma), turėjo perkurti pasaką „Raudonkepuraitė“, ir paruošti jos pristatymą.

Uzduotis2018 metų gegužės 21–25 dienomis mūsų mokyklos projekto komanda – mokyt. Vytautė Kurtovienė, Aušra Deltuvienė, Adelė Berezovskaja ir 6a klasės mokiniai Karolis Jasulevičius, Lauryna Jankauskaitė ir Gabija Matuzaitė kartu su komandomis iš Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos ir Turkijos dalyvavo projekto veiklose, organizuotose 1-oje pradinėje Triandria mokykloje Salonikuose, Graikijoje.

Logotipaserasmus logotipasTarptautinio projekto "Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove" dalyviai rinko projekto logotipą. Laimėjo Graikijos mokinių sukurtas darbelis.

Daugiau informacijos galite rasti adresu

erasmus logotipasTarptautinis projektinis susitikimas Lenkijoje, Merijoje. Susitikimo santrauka

Tarptautinio projektinio susitikimo metu mokytojams buvo pravestas seminaras apie kūrybingą rašymą. Buvo pabrėžta, kad rašymo kokybė yra labai svarbi. Labai svarbu pradėti rašyti nuo paprastų žodžių, duodant jiems aprašymą, lyg tie žodžiai būtų patalpinami žodyne. Atlikus pratimus, susietus su poezija, buvo pasiūlyta parašyti eilėraštį. Buvo skatinama nesijaudinti, jeigu niekas nesupranta jūsų poezijos, nes tai JŪS parašėte, jūsų eilės ir jos yra tikrai gražios. Buvo kartojama, kad jūs visą laiką grįžtate prie to, ką parašėte,taisote, tobulinate. Ir visada esate pagiriamas žodžiais „nuostabu, fantastiška, puiku.Visa šita informacija, medžiaga, kūrybingumo potyriais mes pasidalinsime su projekto komanda.

Attachments:
Download this file (Laiškas 1.pdf)Laiškas1.pdf[ ]1197 kB