20181022 100059Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja tarptautiniame Erazmus+ projekte „Kurdami ir bendradarbiaudami džiaugiamės savo įvairove“ („Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“). 2018 metų spalio 21–27 dienomis vyko tarptautinis projekto koordinatorių, mokyklų atstovų susitikimas Cervo mieste, Ispanijoje.
Projekto tikslas – kūrybiškumo ugdymas, kultūrų savitumo skatinimas. Kartu su Lietuvos mokiniais projekte dalyvauja mokiniai iš Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Turkijos ir Graikijos. Vykti į Ispaniją nusišypsojo laimė 6 a klasės mokinei Silvijai Kazlauskaitei, 7a klasės mokinėms Patricijai Brusokaitei ir Augustei Visockaitei. Mokines lydėjo projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Adelė Berezovskaja, anglų k. mokytoja Loreta Vainalavičiūtė ir lietuvių kalbos mokytoja Vita Pikčilingienė.

b5acad67Rugsėjo 19 dieną projekto koordinatoriai susitiko eTwinning platformoje, video konferencijos metu. Įvykis buvo tikrai jaudinantis, nes mes pirmą kartą bendravome tiesiogiai internetu. Mums padėjo prisijungti Mindaugas Rukas.
Buvo patvirtintos šios veiklos:
1.Europos Kalbų dieną pažymėsime vesdami video konferenciją, kurios metu moksleiviai skaitys avo sukurtus achrostikus (eiliuotas tekstas, kurio eilučių pirmosios raidės, skaitant nuo viršaus į apačią, sudaro žodį arba posakį), apie žmogiškąsias vertybes (Human Values poems).

1Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla įgyvendina tarptautinį „Erasmus+“ programos projektą „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ („Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“). 2018 metų birželio 24-28 dienomis įvyko tarptautinis projekto koordinatorių, mokyklų vadovų, mokytojų susitikimas Marco de Canaveses mieste, Portugalijoje. Jame dalyvavo projekto koordinatorė Adelė Berezovskaja ir mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė. Kartu su Lietuvos atstovais projekte dalyvauja mokyklos iš Lenkijos, Ispanijos, Graikijos, Rumunijos, Turkijos ir Portugalijos. Mokyklos partnerės susirinko aptarti, pasidalinti informacija apie įgyvendintas 2017 -2018 mokslo metais projekto veiklas.

IMG 6209Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja tarptautiniame Erazmus+ projekte „Kurdami ir bendradarbiaudami džiaugiamės kultūrų įvairove“. Projekto tikslas – kūrybiškumo ugdymas, kultūrų savitumo skatinimas. Kartu su Lietuvos mokinias projekte dalyvauja mokiniai iš Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Turkijos. Mokinai kūrė projekto logotipą, pristatė savo šalies kultūrą (buvo šokamas liaudies šokis, dainuojama liaudies daina, filmuotą medžiagą galėjo matyti visi projeto dalyviai). Vykti į Garikiją, Salonikus, nusišypsojo laimė 6 a klsės mokiniams: Gabijai Matuizaitei, Laurynai Jankauskaitei ir Karoliui Jasulevičiui. Juos lydėjo projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Adelė Berezovskaja, dailės mokytoja Aušra Deltuvienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vytautė Kurtovienė. Mokiniai į Salonikus vežėsi iš keramikos pagamintus talismanus –žaismingas pelėdas, kūrė haiku (unikali Japonijos poezijos forma), turėjo perkurti pasaką „Raudonkepuraitė“, ir paruošti jos pristatymą.

Uzduotis2018 metų gegužės 21–25 dienomis mūsų mokyklos projekto komanda – mokyt. Vytautė Kurtovienė, Aušra Deltuvienė, Adelė Berezovskaja ir 6a klasės mokiniai Karolis Jasulevičius, Lauryna Jankauskaitė ir Gabija Matuzaitė kartu su komandomis iš Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos ir Turkijos dalyvavo projekto veiklose, organizuotose 1-oje pradinėje Triandria mokykloje Salonikuose, Graikijoje.