Spausdinti

20190311 101659Svečiams ir Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniams bei mokytojoms buvo organizuota ekskursija autobusu į Kauną. Ekskursiją vedė Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja , turinti gidės sertifikatą. Aplankytas Kauno senamiestis, pamatyta Kauno pilis, papasakota apie Kauno Aleksoto, Marvelės ir Vilijampolės rajonų istoriją. Važiuodami ekskursantai klausėsi legendų ir pasakojimų apie Prienus ir Prienų kaimus, piliakalnius, Pociūnų oro uostą ir lietuviškas tradicijas.
Po ekskursijų , viską apibendrinama gidė teiravosi svečių, ką jie įsiminė apie Lietuvos , Kauno ir Prienų istoriją , o t. p. įžymius LT kunigaikščius. Prizai - šokolado (aukso ir sidabro) medaliai atiteko anglų ir ispanų mokiniams, kurie geriausiai įsiminė net pačias smulkiausias detales.

Po pietų “Bernelių užeigoje” aplankytas edukacinis pramogų centras ”Curiocity”. Neprailgo ten laikas sprendžiant kriminalinius galvosūkius, tyrinėjant žmogaus kūno modelius. Mokiniai bandė dirbti tikru mini-ekskavatoriumi, galėjo ”sumūryti” namo sienas ir išbandyti neįprastus muzikinius instrumentus, ”Gesinti ”gaisrą ir t. t. Daugelis buvo sužavėti šokių ”karaoke”.
Ispanai , lenkai ir anglai kovo 11 dieną matė ir pavasarį, ir žiemą vienu metu. Tai švietė saulė, tai pūtė žvarbus vėjas ir siautėjo mini pūga. Nei šaltas oras, nei intensyvios veiklos nenuvargino projekto dalyvių. Smagūs ir pilni įspūdžių grįžo į Prienus, į savo lietuviškas šeimas.

20190311_101659.jpg 20190311_103730.jpg 20190311_105216.jpg