Mūsų projekto partnerių Pozegos mokykloje (Kroatija) (http://www.os-jkempfa-pozega.skole.hr/?news_hk=1&news_id=2047&mshow=290#mod_news) mokyklos diena yra švenčiama kiekvienais metais.
Direktorės mintys iš video:
- Šiais mokslo metais ši diena kiek neįprasta. Nors kai kurie vaikai grįžo į mokyklą, didžiausia dalis mokytojų ir mokinių tebesimoko nuotoliniu būdu. Šiuo video stengiamės leisti visiems , bent jau virtualiai, patirti tą jausmą, kuris pabunda mūsų širdyse švenčiant mokslo dieną.
Mokiniams, paliekantiems mokyklą, sakome: Tu jau matai, kad kelionė ne visada bus lengva, kad virš tavęs siaus gyvenimo audros ir bus debesys, bet visa tai yra dalis gyvenimo paslapties. Jūs jau išlaikėte pirmą tokį testą, dalyvaudami mokykloje nuotoliniame mikyme šiais , tikrai neįprastais ir keistais laikais”metais.
Malonią staigmeną pateikė mūsų Erasmus+ projekto draugai, atsiuntę gražių linkėjimų.

20191014 100950Jau prasidėjo antri Erasmus+ projekto,,CODING in a cultural Europe” įgyvendinimo metai. Spalio 13–19 dienomis Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos šeštokai Ieva Rukaitė,Augustas Kuzminskas ir septintokės Milda Ferevičiūtė ir Meda Danilevičiūtė kartu su direktore Ilona Balčiukyniene ir projekto koordinatore Adele Berezovskaja dalyvavo susitikime Kroatijos mokykloje Požegos mieste.

20190523 102427Prienų ,,Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniai tęsia traptautinį projektą ,,Coding in a cultural Europe“. Kovo mėnesį mokykloje viešėjo svečiai iš Lenkijos, Ispanijos, Kroatijos, Anglijos, Turkijos, o gegužės mėnesį keturi mokiniai: Darija Kuzmickaitė, Supria Didla, Liudas Lasata ir Gustas Sadauskas, kartu su mokytojomis: Adele Berezovskaja bei Vytaute Kurtoviene, viešėjo Lenkijos mieste Ziebicie. Vaikai labai svetingai buvo priimti šeimose.

20190312 1406532019 m. kovo 12 d. Erasmus+ "Kodavimas Europos kultūros kontekste" ( "Coding in a cultural Europe") projekto dalyviai iš šešių šalių: Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Kroatijos, Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos,  rinkosi į integruotą dailės, informacinių technologijų ir kalbų pamoką. Pamokos tema buvo "Robotai". Pamoką vedė mokytojos Rasa Alaburdienė, Aušra Deltuvienė, Vytautė Kurtovienė ir Loreta Vainalavičiūtė. Kiekvienos šalie mokiniai kūrė savo robotą. Visų pirma parengė eskizus, sugalvojo ir užrašė, kokiomis savybėmis šis robotas pasižymi, kokia jo paskirtis ir kt. Keturiese pasirengę piešinio ir pasakojimo projektus, mokiniai susiskirstė poromis ir sėdo prie kompiuterių. Kompiuterinių programų pagalba jie realizavo savo sumanymą. Buvo sukurti šeši skirtingi robotai ir šešos jų istorijos. Visi darbeliai sugulė į pirmąjį projekto knygelės skyrių.

20190311 101659Svečiams ir Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniams bei mokytojoms buvo organizuota ekskursija autobusu į Kauną. Ekskursiją vedė Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja , turinti gidės sertifikatą. Aplankytas Kauno senamiestis, pamatyta Kauno pilis, papasakota apie Kauno Aleksoto, Marvelės ir Vilijampolės rajonų istoriją. Važiuodami ekskursantai klausėsi legendų ir pasakojimų apie Prienus ir Prienų kaimus, piliakalnius, Pociūnų oro uostą ir lietuviškas tradicijas.
Po ekskursijų , viską apibendrinama gidė teiravosi svečių, ką jie įsiminė apie Lietuvos , Kauno ir Prienų istoriją , o t. p. įžymius LT kunigaikščius. Prizai - šokolado (aukso ir sidabro) medaliai atiteko anglų ir ispanų mokiniams, kurie geriausiai įsiminė net pačias smulkiausias detales.