20201218 133729Gruodžio 18 dieną, nuotoliniu būdu įvyko projekto „CODING in a cultural Europe“ konferencija, kurioje mokiniai pristatė skaidres apie šv. Kalėdų tradicijas. Buvo labai įdomu pasiklausyti kiekvienos šalies mokinių pristatymus. Visi mokiniai buvo gražiai pasiruošę. Mokytojai buvo tik dalyviai, nes šitas susitikimas buvo skirtas mokiniams, kad pristatytų savo darbus.

Attachments:
Download this file (Christmas tradition.pdf)Christmas tradition.pdf[ ]1232 kB
Download this file (Presentation1.pptx)Pateiktis.pptx[ ]1420 kB

coding2020Ne visos Erasmus+ projekto „CODING in a cultural Europe“ veiklos buvo įvykdytos praėjusiais mokslo metais dėl COVID 19 pandemijos. Koordinatorė mokykla iš Ispanijos , visoms mokykloms partnerėms sutikus, kreipėsi į savo NA ir projektas buvo pratęstas dar vieniems mokslo metams. Reikėjo peržiūrėti planus, taigi iškilo butinybė pabendrauti virtualioje erdvėje.

Mūsų projekto partnerių Pozegos mokykloje (Kroatija) (http://www.os-jkempfa-pozega.skole.hr/?news_hk=1&news_id=2047&mshow=290#mod_news) mokyklos diena yra švenčiama kiekvienais metais.
Direktorės mintys iš video:
- Šiais mokslo metais ši diena kiek neįprasta. Nors kai kurie vaikai grįžo į mokyklą, didžiausia dalis mokytojų ir mokinių tebesimoko nuotoliniu būdu. Šiuo video stengiamės leisti visiems , bent jau virtualiai, patirti tą jausmą, kuris pabunda mūsų širdyse švenčiant mokslo dieną.
Mokiniams, paliekantiems mokyklą, sakome: Tu jau matai, kad kelionė ne visada bus lengva, kad virš tavęs siaus gyvenimo audros ir bus debesys, bet visa tai yra dalis gyvenimo paslapties. Jūs jau išlaikėte pirmą tokį testą, dalyvaudami mokykloje nuotoliniame mikyme šiais , tikrai neįprastais ir keistais laikais”metais.
Malonią staigmeną pateikė mūsų Erasmus+ projekto draugai, atsiuntę gražių linkėjimų.

20191014 100950Jau prasidėjo antri Erasmus+ projekto,,CODING in a cultural Europe” įgyvendinimo metai. Spalio 13–19 dienomis Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos šeštokai Ieva Rukaitė,Augustas Kuzminskas ir septintokės Milda Ferevičiūtė ir Meda Danilevičiūtė kartu su direktore Ilona Balčiukyniene ir projekto koordinatore Adele Berezovskaja dalyvavo susitikime Kroatijos mokykloje Požegos mieste.

20190523 102427Prienų ,,Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniai tęsia traptautinį projektą ,,Coding in a cultural Europe“. Kovo mėnesį mokykloje viešėjo svečiai iš Lenkijos, Ispanijos, Kroatijos, Anglijos, Turkijos, o gegužės mėnesį keturi mokiniai: Darija Kuzmickaitė, Supria Didla, Liudas Lasata ir Gustas Sadauskas, kartu su mokytojomis: Adele Berezovskaja bei Vytaute Kurtoviene, viešėjo Lenkijos mieste Ziebicie. Vaikai labai svetingai buvo priimti šeimose.