DSCF2927Nuo šių mokslo metų pradžios Prienų “Revuonos” vidurinės mokyklos 9 ir 11 klasės mokiniai turi galimybę lankyti programos “Kitas variantas” užsiėmimus, kuriuos veda lektorė Aušra Stankevičienė.  Šios programos tikslas - skatinti moksleivius aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, bendrauti bei tobulėti. Programa vykdoma beveik visuose Lietuvos miestuose. Apie  veiklą užsiėmimų metu mintimis sutiko pasidalinti vienuoliktokės Violeta, Kamilė, Ieva.

Violeta: “Kitame variante” smagu, nes susirinko bendraminčiai, su kuriais dažnai pašmaikštaujame, žinoma, kalbame ir rimtomis temomis.  Turime gerą lektorę Aušrą, kuri stengiasi kuo įvairiau pravesti paskaitą. Šioje programoje sužinojau daug naujų dalykų, kurie bus naudingi gyvenime. Manau, kad “Kitas variantas” ugdo savarankišką žmogų, kuris pasitiki savimi. Neabejoju, ir toliau paskaitos bus įdomios”.

Kamilė: “Mano nuomone, ši programa yra naudinga visiems jauniems žmonės. Paskaitų metu mes sužiname daug naudingos informacijos, kuri tikrai praverčia. Beje, ši programa nepamiršta ir jaunų žmonių laisvalaikio: siūlo stovyklas ir įdomius susibūrimus. Siūlau visiems, pasitaikius progai, prisijungti prie mūsų, nes jūs gausite daug naudingų žinių, kurios bus reikalingos ateityje.”

Ieva: “Manau, ,,Kitas variantas” yra naudinga programa visiems jauniems žmonėms. Paskaitų metu mes kalbame apie svarbius gyvenimiškus dalykus, ugdome save kaip asmenybę. Per žaidimus, kurie moko dirbti vieningai, laviname reakciją, greitį vienoje ar kitoje situacijoje. Mes dar geriau pradedame pažinti vieni kitus.  Ši programa – tai smagus ir turiningas laisvalaikio praleidimo būdas. Mano nuomone, įgyta patirtis programoje ,,Kitas varinatas” padės  ateityje.”

Taigi “Kitas variantas’’ – raktas į tavo sėkmę!