DSCF2927Nuo šių mokslo metų pradžios Prienų “Revuonos” vidurinės mokyklos 9 ir 11 klasės mokiniai turi galimybę lankyti programos “Kitas variantas” užsiėmimus, kuriuos veda lektorė Aušra Stankevičienė.  Šios programos tikslas - skatinti moksleivius aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, bendrauti bei tobulėti. Programa vykdoma beveik visuose Lietuvos miestuose. Apie  veiklą užsiėmimų metu mintimis sutiko pasidalinti vienuoliktokės Violeta, Kamilė, Ieva.

Violeta: “Kitame variante” smagu, nes susirinko bendraminčiai, su kuriais dažnai pašmaikštaujame, žinoma, kalbame ir rimtomis temomis.  Turime gerą lektorę Aušrą, kuri stengiasi kuo įvairiau pravesti paskaitą. Šioje programoje sužinojau daug naujų dalykų, kurie bus naudingi gyvenime. Manau, kad “Kitas variantas” ugdo savarankišką žmogų, kuris pasitiki savimi. Neabejoju, ir toliau paskaitos bus įdomios”.